Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broner vs Porter
19-06-2015, 12:08 PM
Post: #51
RE: Broner vs Porter
(19-06-2015 09:09 AM)Metzger napisał(a):  Borze, co za małpa afrykańska!

Zachowanie Bronera to nie powód żeby obrażać małpy.

Nie jestem fanem boksu Portera, ale że dobry Broner to pobity Broner, to liczę że mu zrobi takie piekło jak Pauliemu.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2015, 01:12 PM
Post: #52
RE: Broner vs Porter
Hahaha AB-absolutely broke xDD. Porter Sr props, dobry trash talk mógłby dojebać z Floydem Sr lub ojcem Guerrero.
Dobrze, że Broner odpierdolił cyrk, bo Porter to chyba jakiś ministrant.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2015, 02:12 PM
Post: #53
RE: Broner vs Porter
Krych
Jak obstawiasz walkę.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2015, 02:17 PM
Post: #54
RE: Broner vs Porter
@Wietnam
Broner blisko na punkty, pewnie jakieś MD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2015, 02:42 PM
Post: #55
RE: Broner vs Porter
To bedzię dla Bronera równie łatwa walka jak ta z Moliną na dopingu, Porter bedzię tak obity że sędzia między 8. a 12 rundą przerwie walkę TKO,
no i kolejny user będzie miał Brońia w awatarze Wink Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2015, 07:37 PM
Post: #56
RE: Broner vs Porter
@Wietnam
Ty się lepiej martw żeby Shawn nie zrobił Adriankowi tego co Maidana Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2015, 11:42 PM
Post: #57
RE: Broner vs Porter
Jaram sie ta walka! Wyjebane w kosmos zestawienie, obaj mlodzi, obaj prime, obaj maja cos do udowodnienia. Niech tylko trafia z optymalna dla siebie dyspozycja, to zobaczymy kawal dobrego boksu. Shawn faworytem, ale licze, ze Broner sie postawi i pokaze ta sama zacietosc co z Maidana.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 08:15 AM
Post: #58
RE: Broner vs Porter
Na mega zabitego na ważeniu Porter nie wyglądał, zobaczymy jak jutro. Ale tak jak już mówiłem wcześniej, Porter to nie jest zawodnik wnoszący po 165 funtów w dniu walki, nie przekracza 160. Z Brookiem było 158, czyli przybrane tylko 11 funtów, przynajmniej jak na bokserskie standardy to jest tylko. Oby był w pełni sprawny i mam nadzieję że jutro nastąpi kasacja Bronera.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 09:42 AM
Post: #59
RE: Broner vs Porter
Gdyby nie ten zasrany umowny limit, to byłbym pewien, że Porter rozbije pseudoboksera wagi pseudopółśredniej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2015, 10:31 AM
Post: #60
RE: Broner vs Porter
(20-06-2015 09:42 AM)Hugo napisał(a):  Gdyby nie ten zasrany umowny limit, to byłbym pewien, że Porter rozbije pseudoboksera wagi pseudopółśredniej.


Pseudo bokser?Smile Zmiesz zdanie jak skarpetki.

Dariusz Chmielarski
Adrien Broner (27-1, 22 KO) to przypuszczalnie największy bokserski talent swojego pokolenia. Błyskotliwa technika, szybkość, mobilność w ringu, nienaganna kondycja i psychika urodzonego zwycięzcy poparte piorunującym ciosem czyniły z niego boksera kompletnego, któremu trudno zarzucić jakiekolwiek braki w pięściarskim rzemiośle. Chyba nawet bardziej kompletnego od wielkiego Floyda Mayweathera Juniora (45-0, 26 KO)

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości