Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki (o boksie i nie tylko)
29-08-2013, 08:56 PM
Post: #11
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Gdzie wydano? Glukhovsky napisał dwie, ja napisałem, że inni autorzy 3, a potem wymieniłem - 4(mój bląd) , bo te są wg mojej wiedzy wydane i je posiadam. Może mówisz o jakichś amatorskich publikacjach, bo masa ludzi pisze opowiadania, społeczność jest ogromna i mocno zaangażowana.

Co do ebooków, to nie jestem przekonany, lubię wąchać nowe książki Big Grin Może za jakiś czas obadam ten wynalazek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2013, 05:32 PM
Post: #12
Bug RE: Książki (o boksie i nie tylko)
(29-08-2013 08:56 PM)Matys napisał(a):  Gdzie wydano?
https://en.wikipedia.org/wiki/Metro_2033..._Franchise

(29-08-2013 08:56 PM)Matys napisał(a):  Co do ebooków, to nie jestem przekonany, lubię wąchać nowe książki Big Grin Może za jakiś czas obadam ten wynalazek.
Ja też obawiałem się, że będzie mi brakować klimatu papierowych książek, ale jak uświadomiłem sobie jak to wygodne, to szybko się przyzwyczaiłem. Nie musisz chodzić do biblioteki, nie musisz wydawać kilkudziesięciu złotych w księgarni czy sklepie internetowym. Po prostu w kilka sekund ściągasz z neta dowolną książkę, na jaką Ci przyjdzie ochota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 10:28 AM
Post: #13
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Zakupiłem właśnie dwa pierwsze tomy serii BIBLIOTEKA DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ(być może widzieliście reklamę). Ponad 500 ładnie oprawionych stron. Liczę na wciągającą lekturę o tych fascynujących mnie wydarzeniach.
Ktoś z Was może też posiada?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 11:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2013 11:33 AM przez Martin.)
Post: #14
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Nie posiadam, ale tematyka II Wojny Światowej, a przede wszystkim tego co się działo wewnątrz III Rzeszy i ZSRR jest interesujące do dziś, jak my jeszcze niewiele wiemy....przeczytałem kilka książek o Hitlerze i Stalinie i tak wydaje mi się, że znam temat może w 5%?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 11:30 AM
Post: #15
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
(05-09-2013 05:32 PM)Metzger napisał(a):  
(29-08-2013 08:56 PM)Matys napisał(a):  Gdzie wydano?
https://en.wikipedia.org/wiki/Metro_2033..._Franchise

(29-08-2013 08:56 PM)Matys napisał(a):  Co do ebooków, to nie jestem przekonany, lubię wąchać nowe książki Big Grin Może za jakiś czas obadam ten wynalazek.
Ja też obawiałem się, że będzie mi brakować klimatu papierowych książek, ale jak uświadomiłem sobie jak to wygodne, to szybko się przyzwyczaiłem. Nie musisz chodzić do biblioteki, nie musisz wydawać kilkudziesięciu złotych w księgarni czy sklepie internetowym. Po prostu w kilka sekund ściągasz z neta dowolną książkę, na jaką Ci przyjdzie ochota.

Z tym ściąganiem z sieci za darmo to bym lekko przystopowałRolleyes Na szczęście e-booki są tanie, a będą jeszcze tańszeBig Grin Np. wejdźcie na stronę "Impulsu": 14 zł i dowolna książka w kieszeni, a właściwie w czytnikuWink "Impuls" szczerze polecam - jest tam kilka ciekawych pozycji o zdrowiu i kulturze fizycznej, ostatnio wpadły mi w oko "Ćwiczenia zwinnościowo-akrobatyczne, dwójkowe i piramidy"; trzeba przyznać, że tytuł chwytliwyBig Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2014, 01:48 PM
Post: #16
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Bardzo lubię czytać książki podróżnicze. Mogę wówczas popuścić wodze fantazji i wyobrazić sobie, że odwiedzam miejsca o których czytam. Wiem, że nie będę miała okazji odwiedzić niektórych z nich dlatego pozostaje mi poznawać je w ten sposób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2014, 06:26 PM
Post: #17
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Czytał ktoś z Was książkę Andrzeja Iwana "Spalony"? Ciekawa lektura dla osób interesujących się kulisami i całą otoczką naszej ligi i reprezentacji. Mowa oczywiście o czasach, w których w piłkę grał autor.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2014, 08:15 PM
Post: #18
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Sporo dobrego słyszałem o tej książce, ale nie miałem jeszcze okazji po nią sięgnąć. Mówisz, że warto spędzić czas z tą książką?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2014, 07:18 AM
Post: #19
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Mi fajnie się ją czytało, można sporo się dowiedzieć o tamtych czasach,. tamtej piłce i o perypetiach życiowych/piłkarskich Iwana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 08:55 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2014 01:32 PM przez chia1143.)
Post: #20
Thumbs Up RE: Książki (o boksie i nie tylko)
"Przeczytałem ostatnio książkę którą podkradłem swojej dziewczynie Autopsja, książka na prawdę zrobiła na mnie wrażenie jest to thriller medyczny jednej z amerykańskich autorek, książka wielo wątkowa ale robi wrażenie"
Również czytałem i potwierdzam Twoją opinię, że warto przeczytać tę pozycję.

____________________
Koniecznie zajrzyj kancelaria prawna gdańsk przekonasz się, oferta jest super!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości