Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tony Bellew
17-10-2016, 05:46 PM
Post: #21
RE: Tony Bellew
Walka z Hayem skończy się w rundach 1-3, Bellew jest dziurawy jak ser szwajcarski, nawet BJ go parę razy porządnie trafił w 1 rundzie. Pytanie co dalej, powrót do cruiser po kolejne lanie od Breidisa czy emeryturka ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 09:35 PM
Post: #22
RE: Tony Bellew
Obejrzałem właśnie walkę Bellew - Flores i jestem mega zniesmaczony. Ktoś tu dobrze napisał, że dopóki BJ nie dostał low blow'a, to lał w Angola aż miło. Jednak Bellew poza zrywami, siłą i wytrzymałością. Trzeba przyznać, że nieźle myśli z tą walką Haye'a. Ja osobiście bardzo chętnie bym zobaczył jak David funduje mu wp***dol życia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 09:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2016 09:40 PM przez Wietnam.)
Post: #23
RE: Tony Bellew
Bellew co najwyżej może Haye'owi że tak się brzydko wyraże , Blow Joba zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 10:15 PM
Post: #24
RE: Tony Bellew
Tam miałem dopisać, że nic więcej nie prezentuje. Wink Poza tymi zrywami etc.

Blow joba XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2016, 11:24 AM
Post: #25
RE: Tony Bellew
TONY BELLEW: W TEJ WADZE TYLKO USYK MOŻE ZE MNĄ RYWALIZOWAĆ
Gość obrasta w piórka a na pierwszą możliwą obronę wziął najłatwiejszego rywala, jakiego mógł wziąć. Dziwne, że jest mistrzem w cruiser, przecież Kowaliow robi Brytola do góra 6 rundy... Może faktycznie dobrym pomysłem byłoby połączenie tych dwóch dywizji? Chodzi mi o półciężką i junior ciężką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2016, 03:03 PM
Post: #26
RE: Tony Bellew
Niiieeeee....
no co Ty Wink
jak takie chucherka jak Chillemba miałyby walczyć z takimi Lebedevami.
Tam jest za duża różnica w kilogramach. Prędzej powstanie super ciężka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2016, 07:39 PM
Post: #27
RE: Tony Bellew
(19-10-2016 11:24 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  TONY BELLEW: W TEJ WADZE TYLKO USYK MOŻE ZE MNĄ RYWALIZOWAĆ
Gość obrasta w piórka a na pierwszą możliwą obronę wziął najłatwiejszego rywala, jakiego mógł wziąć.
Mógł wziąć Mickiego Nielsena lub Noela Gevora, którzy na pewno są poniżej poziomu Floresa. Zresztą przed walką wielu widziało Amerykanina jako faworyta.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2016, 12:40 PM
Post: #28
RE: Tony Bellew
Bellew zaczyna marudzić. Najpierw szuka mega wypłaty z Hayem godząc się nawet na wagę ciężką, ale gdy okazuje się że Haye ma wygórowane żądania (a zakładam że po prostu chce zarobić więcej niż Bellew bo w takiej walce celebryckiej jest stroną A) to Bellew gada, że wcale do walki nie musi dojść.
Ma obowiązkowego Breidisa -> okazuje się, że walczyć z nim będzie tylko za godne pieniądze, w przeciwnym razie zwakuje pas.
Bo to nie pas czyni Bellew kimś wielkim ale jego rywale na rozkładzie.
Tylko że do pokonania Makabu (i zdobycia pasa Wink ) był nikim, bo ciężko uważać zwycięstwo nad Clevem za coś super.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2017, 05:19 AM
Post: #29
RE: Tony Bellew
Bellew gwiazdorzy, chce walki z Wilderem. Ale ja już z niego nigdy nie będę się śmiać ani odbierać szans. Tongue

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2017, 05:44 AM
Post: #30
RE: Tony Bellew
Ale w tym przypadku to bylby juz calkowicie bez szas, bo niby jak mialby sie przedostac przez zasieg Wildera.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości