Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Cunningham II
26-12-2012, 11:47 AM
Post: #211
RE: Adamek vs Cunningham II
(26-12-2012 11:23 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Akurat pojedynek Adamek - Cunningham I był pojedynkiem na samym szczycie CW i takich zawodników w CW jak oni w swoim primie długo nie będzie a przynajmniej się na to nie zanosi.

Dobrze piszesz... moze mylic mnie pamiec(choc nie sadze), ale Cunningham, byl uwazany za nr.1 w cruserweight, przed Adamkiem.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 09:04 AM
Post: #212
RE: Adamek vs Cunningham II
News ze strony Adamka dotyczący walki
http://tomaszadamek.com.pl/pl/blog/post/214/

Ciekawe kto pisze te newsy.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 12:23 PM
Post: #213
RE: Adamek vs Cunningham II
Ładny tekst propagandowy Wink A ten cytat mnie zniszczył:
Cytat:Wniosłem do ringu pas i tytuł IBF North American heavyweight title. Steve, aby go wywalczyć musiał dużo więcej pokazać w ringu ode mnie. W boksie zawodowym obowiązuje, bowiem niepisana zasada, że pretendent do pasa musi umieć więcej w ringu, od jego aktualnego posiadacza. Musi pokazać więc wolę walki i dać pokaz efektywnego boksu.

Za niedługo mistrza PZU Pcim Zdrój trzeba będzie zdemolować totalnie, aby odebrać mu tytuł, bo przecież w boksie panuje niepisana zasada...

Nigdy przesadnie Adamka nie krytykowałem, ale z tego wszystkiego zaczyna się robić farsa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 03:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2012 03:30 PM przez Jerome.)
Post: #214
RE: Adamek vs Cunningham II
Mocny tekst. Odważny. Jak na Adamka nawet bardzo.

Moje zdanie jest takie. Choć usprawiedliwiam Tomka za ostatni występ i nie skreślam go kategorycznie w perspektywie przyszłości to uważam, że przegrał i nie ważne jest czy przez KO od Klitschki czy przez tańczącego Steve'a. Nie będę tu przytaczał tego ogromu kontrowersyjnych i zaczepnych słów z tego wpisu ale uważam, że przynosi on Tomkowi wstyd. Pomijam też stek bzdur i mało znaczących usprawiedliwień. Trochę pokory Panie Adamek. Steve zasłużył na wygraną. Nie na urwanie kilku rund, nie na remis, nie na rewanż. Zasłużył na wygraną.

Tomek się nie spisał. Wie o tym. Można to również wyczytać z tego wpisu. Czy wreszcie pójdą za tym czyny? Mam na myśli wagę, taktykę. Oby...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 03:29 PM
Post: #215
RE: Adamek vs Cunningham II
Cytat: Świadomy upływu czasu i swojego wieku chciałem szybko znaleźć się na szczycie rankingu. Udało się, wygrałem w tym roku cztery walki ale czy to nie jest powód do tego, że mogę się czuć zmęczony. Kto w takim okresie czasu, stoczył jak ja 50 walk i osiągnął tyle, co ja na ringu ? Jest ponoć wirtualny klub pięściarzy, którzy walczyli 50 i więcej walk na zawodowym ringu. Kto jest teraz jeszcze w tym klubie czynnym pięściarzem? Zadanie to dla statystyków. A może to się nie liczy? Piszę te słowa do tych, którzy na moją ostatnią słabszą walkę i ostatnie zwycięstwo zareagowali, alergicznymi komentarzami: „złodziej”, „rabunek”, „oszust” „prezent świąteczny”, itp. Nie chcę przysłowiowego pomnika za to, co osiągnąłem w boksie zawodowym, jako reprezentant Polski. Liczę jednak na odrobinę obiektywizmu w ocenie tego, czego dokonałem na ringu zawodowym. Każda wygrana walka zawsze przybliża mnie do postawionego sobie celu. Nawet, jeśli jest daleka od poziomu, do którego przyzwyczaiłem swoich fanów boksu.
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem ten fragment...
Mam udawać, że nie było ewidentnego oszustwa i skandalicznego werdyktu tylko dlatego, że Adamek jako reprezentant Polski ma pasy w dwóch kategoriach, etc?

Ja wiem, że to nie Tomasz pisze te teksty, ale osoba która je pisze powinna chyba wylecieć, bo to jest po prostu śmieszne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 03:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2012 03:32 PM przez Jerome.)
Post: #216
RE: Adamek vs Cunningham II
@Szakal
Dobrze zrozumiałeś ten fragment. Sam tak to odbieram. Nie wiem kto prowadzi ten blog ale skoro podpisane jest "Tomasz Adamek" ,jest to niesmaczny nietakt ;)

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 03:36 PM
Post: #217
RE: Adamek vs Cunningham II
Przecież to jest śmieszne. Ktoś napisał typowy tekścik propagandowy, który może "zadziałać" na odwrót i skompromitować poniekąd Adamka, bo niektóre stwierdzenia są po prostu żenujące (jak to przytoczone przeze mnie wyżej, czy ta "niepisana zasada, że pretendent musi umieć więcej".
Zgadzam się z @reddem, z tego naprawdę zaczyna się robić farsa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 04:53 PM
Post: #218
RE: Adamek vs Cunningham II
Tekst pisany przez jakiegoś fana Adamka, który stara się jakoś go ''usprawiedliwić''. Był wałek i tyle, po co drążyć temat? przez wałek wygrywali tacy zawodnicy jak Mayweather,Pacquiao,Huck,Bradley itd... lista jest na prawdę długa. Miejmy nadzieje, że będzie tak jak napisała ta osoba na bloku, że wojownik Adamek się jeszcze nie skończył i stać go jeszcze na kilka fajnych walk. Oby tak było. Mam też nadzieje, że Adamek odkupi swe winy w walce z Pulevem. Na ten dzień wiem tylko jedno: Adamka może pokonać bokser większy i szybszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 04:59 PM
Post: #219
RE: Adamek vs Cunningham II
(28-12-2012 04:53 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Tekst pisany przez jakiegoś fana Adamka, który stara się jakoś go ''usprawiedliwić''. Był wałek i tyle, po co drążyć temat? przez wałek wygrywali tacy zawodnicy jak Mayweather,Pacquiao,Huck,Bradley itd... lista jest na prawdę długa. Miejmy nadzieje, że będzie tak jak napisała ta osoba na bloku, że wojownik Adamek się jeszcze nie skończył i stać go jeszcze na kilka fajnych walk. Oby tak było. Mam też nadzieje, że Adamek odkupi swe winy w walce z Pulevem. Na ten dzień wiem tylko jedno: Adamka może pokonać bokser większy i szybszy.
Z kim Mayweather wygrał przez wałek? Chodzi Ci o jego pierwszą walkę z Castillo?

A co do tego, że i najwięksi wygrywali przez wałki (choć w przypadku walki Bradleya z Pacquiao też uważam tą histerię po werdykcie za przesadzoną), to nie wiem co to zmienia. Mamy udawać, że Cunn nie został oszukany, bo "i lepsi od Tomasza wygrywali przez przekręty"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 06:58 PM
Post: #220
RE: Adamek vs Cunningham II
Dołączam się do pytania. Kiedy Money wygrał przez wałek?

Dołączam się też do oświadczenia. W walce Pacman v Desert Storm dla mnie wałka nie było i Bradley wygrał uczciwie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości