Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Cunningham II
28-12-2012, 07:36 PM
Post: #221
RE: Adamek vs Cunningham II
W pierwszej walce z Castillo Mayweather na pewno nie wygrał. Druga ich walka też bardzo wyrównana, mogąca iść w obie strony.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 08:32 PM
Post: #222
RE: Adamek vs Cunningham II
Dla mnie pierwsza z Castillio mogla isc w obie strony... druga zdecydowanie Floyd. NatomiAst Pacmana wydymali z Bardleyem-moim zdaniem rzecz jasna.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 09:08 PM
Post: #223
RE: Adamek vs Cunningham II
Mnie to najbardziej razi, że tekst na stronie Adamka, a wypowiedzi Adamka po walce, tak się różnią, że aż oczy bolą. O tym co tam napisali, to Tomek pewnie w życiu by nie pomyślał, nie mówiąc by już powiedział.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 09:11 PM
Post: #224
RE: Adamek vs Cunningham II
@Pakman
Stwierdzenie, że Floyd "na pewno nie wygrał" pierwszej walki z Castillo uważam za przesadzone, moim zdaniem wynik mógł iść w obie strony, zwycięstwo Floyda jest całkowicie akceptowalne. Zresztą takie też opinie przeważały w naszej forumowej lidze punktacji walk (tydzień poświęcony tej walce jest tutaj: http://forum.bokser.org/thread-755.html ).

Co do Pacquiao - Bradley, to sam na początku (po obejrzeniu na żywo) punktowałem 116-112 dla Manny'ego, ale jakiś czas temu, oglądając w dobrej jakości i na spokojnie wypunktowałem ponownie i minimalne zwycięstwa Bradleya uważam za dopuszczalne. Obejrzę tę walkę jeszcze raz na dniach, ale jestem pewny swojej punktacji i 115-113 dla Tima nie jest dla mnie jakimś strasznym przekrętem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 09:18 PM
Post: #225
RE: Adamek vs Cunningham II
115-113 Bradley - dokładnie.
Mogę obejrzeć jeszcze raz. To była świetna walka, nie ma problemu.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 09:36 PM
Post: #226
RE: Adamek vs Cunningham II
@Szakal
Chodziło mi również o pierwszą walkę z Castillo, ale nie będziemy teraz rozmawiać na ten temat, każdy ma swoje poglądy, poza tym wybieglibyśmy z tematu. Nie musisz nic udawać, ja również otwarcie mówię, że Cunningham te walkę wygrał. Jednak moim zdaniem jest bez sensu wałkowanie jednego i tego samego tematu przez x czasu... był wałek i tyle... Arslana też zwałowali i nikt mu tak nie współczuł jak Cunninghamowi a i na Hucka nie spadła taka fala krytyki jak na Adamka ( mimo, że przegrał dużo wyraźniej od Tomka). Co mogłem to zrobiłem, napisałem do żony Cunna z wyrazami współczucia, wie, że fani boksu w Polsce są z nimi. Tylko tyle byliśmy i jesteśmy w stanie zrobić. Czasu nie cofniemy. Oczywiście możemy dalej cisnąć Adamka, ale co to zmieni? zresztą róbcie jak uważacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 09:48 PM
Post: #227
RE: Adamek vs Cunningham II
@AdamekFightPL
Ale czy ja jakoś cisnę czy hejtuję Adamka? Ja po prostu odniosłem ten skandaliczny werdykt do tekstu z bloga Tomasza (nawet jeśli te teksty nie są pisane przez samego "Górala", o czym wszyscy chyba wiemy, to jednak są one sygnowane jego nazwiskiem, jakby nie patrzeć), z którego to wynika, że mamy na ten wałek przymykać oko, bo Adamek ma duże osiągnięcia i tak dalej. Po prostu się z tym nie zgadzam i wyraziłem swoje zdanie. Pomimo, że nie przepadam za "Góralem", to szanuję go jako pięściarza i przecież nigdzie go tutaj nie "cisnąłem" ani nie wypominałem mu jakoś tej walki.

A co do Mayweather - Castillo, to jeśli możesz dodaj swoją kartę tutaj: http://forum.bokser.org/thread-755.html
Chętnie poznam Twoją punktację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 09:59 PM
Post: #228
RE: Adamek vs Cunningham II
@Szakal
Wiesz co nie napisałem tego ogólnie o Tobie, ale o wszystkich fanach, którzy nagle odwrócili się od Adamka i zaczęli go zwyczajnie ''hejtować''. Do tego co napisała ta ''osoba'' na blogu odnosić się nie będę bo wątpię aby to była obiektywna ocena samego Adamka a raczej jakiegoś jego fana.

Co do walki Mayweathera z Castillo, to jest to jedna z trudniejszych do punktowania walk, nie mam za bardzo czasu ani siły (korzystając z wolnego dnia, zrobiłem 2 filmy) oglądać ją jeszcze raz i analizować runda po rundzie. Może innym razem Szakal. W każdym razie oglądałem ją jakiś czas temu i wydawało mi się, że Castillo wygrał dwoma punktami.

Zapraszam wszystkich do obejrzenia mojego filmu przedstawiającego najlepsze nokauty z 2012 roku.
http://forum.bokser.org/thread-861-post-...l#pid14432
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 10:04 PM
Post: #229
RE: Adamek vs Cunningham II
Z tego co pamiętam to Tomek kiedyś powiedział, że sam pisze na blogu a na angielski tłumaczy mu córka...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2012, 10:10 PM
Post: #230
RE: Adamek vs Cunningham II
@Jerome
Wiesz, może tak być, że Adamek ciśnie po Polsku a jego córka przekłada to na angielski dobierając ''ładne'' słownictwo, choć wydaje się to mało prawdopodobne. Z drugiej strony wynajęcie takiego człowieka, który pisałby za Adamka blog pewnie coś kosztuje, a wszyscy wiemy, że Adamek nie zbyt chętnie rozstaje się z pieniędzmi Smile nie no żartuje, na rodzinę na pewno nie żałuje, ale też nie rozpieszcza tak jak to kiedyś powiedział. Moim zdaniem gdyby Adamek był o 2-3 lata młodszy to po takiej walce dałby swojemu przeciwnikowi rewanż, ale on wie, że jego czas się powoli kończy i pozostały mu pewnie z 2 walki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości