Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Cunningham II
24-10-2012, 06:03 PM
Post: #71
Bug RE: Adamek vs Cunningham II
(24-10-2012 05:51 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Zastanawialiście się może dlaczego Adamek od walki z Arreolą przestał na ważeniu nosić wisiorek z krzyżykiem? sprawdzałem kilka jest ostatnich ważeń m.i.n Arreola,Gołota,Gunn,Banks. Dziwne jest to, że od tego czasu kiedy nie nosił na szyi krzyżyka jego walki toczyły się różnie. Bomba z Grantem, dechy z Walkerem, kompletna bezradność w walce z Witalijem, kiepska walka z Chambersem... wiem, wiem zapewne zaraz odezwą się jacyś ateiści, ale jest to ciekawe zwłaszcza, że Adamek zawsze mówi o swojej wielkiej wierze. Czyżby USA zmieniło go aż tak, że wypiera się Boga?
Coś w tym jest. Wcześniej zawsze miał krzyżyk, tylko raz zapomniał - przed walką z Dawsonem. Efekt był taki, że Bóg za karę zesłał na niego sraczkę, która sprawiła, że w czasie walki "nie był sobą".

A na serio to myślę, że nie chce pogłębiać wizerunku radiomaryjnego mohera, który zbudował swoimi wypowiedziami w wywiadach. Albo zgubił gdzieś ten krzyżyk i ma to gdzieś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2012, 07:14 PM
Post: #72
RE: Adamek vs Cunningham II
@Metzger
Nie zgadzam się z tym co piszesz, ale tą sraczką mnie rozwaliłes ;d.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2012, 10:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2012 10:08 PM przez Kikas.)
Post: #73
RE: Adamek vs Cunningham II
Rzeczywiście, rozwalająca sraczka się tu robi Smile

edit: kwestie sporów wierzeniowych i religijnych załatwiajcie na PW
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-10-2012, 02:51 PM
Post: #74
RE: Adamek vs Cunningham II
http://www.bokser.org/content/2012/10/26.../index.jsp

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-10-2012, 09:33 PM
Post: #75
RE: Adamek vs Cunningham II
Jeśli ktoś nie widział wywiadu z Banksem na temat walki Adamek vs Cunningham

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...VQX9xCwyYQ

Warte wysłuchania, podoba mi się analiza Banksa, szczególnie pierwsza część.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-10-2012, 08:23 PM
Post: #76
RE: Adamek vs Cunningham II
Dokładnie. Podoba mi się styl wypowiadania Banksa. Zapraszam również do dyskusji w temacie http://forum.bokser.org/thread-708.html

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-10-2012, 08:11 AM
Post: #77
RE: Adamek vs Cunningham II
- Kiedy otrzymałem ofertę, pomyślałem sobie "Czemu nie? Dlaczego miałbym jej nie przyjmować?". Gdybym się nie zgodził, wyrzuty sumienia nie dawałyby mi spokoju. To moja szansa na pobicie go i zajęcie jego miejsca. Jest jednym z czterech najlepszych zawodników świata, więc kto by na to nie przystał? - pyta retorycznie Cunningham.

- Poprzednim razem jednym z największych błędów było wyjście do walki z nastawieniem na nokaut. Dodatkowo utwierdził mnie w tym fakt, że kiedy trafiałem, przestawiałem go po ringu. Napędzała mnie myśl o występie przed swoją publicznością, możliwości stania się gwiazdą w amerykańskiej telewizji. Ludzie znali mnie już w innych krajach, ale chciałem zostać gwiazdą w Stanach. Przystępowałem do tego pojedynku w glorii chwały po znokautowaniu Marco Hucka, czułem się nakręcony. Chciałem to powtórzyć. Trzy nokdauny załatwiły sprawę - powiedział "USS".

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 07:51 PM
Post: #78
RE: Adamek vs Cunningham II
Wiem, że już nie ma na to szans ale zamiast Cunninghama wolałbym Chisorę. Walka byłaby ciekawsze bez znaczenia czy Dereck byłby w super formie czy nawet w takiej jak z Fury'ym. Adamka z takim rywalem chyba nigdy nie widziałem (Gunn nie nie umywa).

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 07:56 PM
Post: #79
RE: Adamek vs Cunningham II
@Jerome
Na pewno była by to ciekawsza walka, ale Chisora musi jakoś odbudować swoją pozycję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 07:59 PM
Post: #80
RE: Adamek vs Cunningham II
@AdamekFightPL
Steve przegrał dwa razy z Hernandezem. Pokonał bardzo słabego Gaverna.

Chisora przegrał dwa razy. Z V.Klitschko i Haye'em. Pokonał top10 Heleniusa.

Paradoksalnie to Steve powinien się tym zająć.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości