Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offtop
19-09-2018, 07:11 PM
Post: #1
Offtop
Temat o wszystkim i niczym -wersja druga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2018, 07:18 PM
Post: #2
RE: Offtop
(19-09-2018 07:11 PM)Gogolius napisał(a):  Temat o wszystkim i niczym -wersja druga

Poprzedni usunąłeś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2018, 07:20 PM
Post: #3
RE: Offtop
Tak, niestety okazał się ofiarą krwawej walki z chińskim offtopem. Moja wina, ale teraz nijak już nie przywroce :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2018, 07:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2018 07:33 PM przez Martin.)
Post: #4
RE: Offtop
Nie szkodzi, nie był to wartościowy temat. Jak wszedłem dziś po południu na forum to myślałem, że Chińczycy nas już całkiem opanowali Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2018, 02:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2018 02:31 PM przez DevonPL.)
Post: #5
RE: Offtop
Brak Chińczyków i postów użytkowników/botów cieszy. Może poruszymy temat forum. Znalazłem tutaj kiedyś post Martina w temacie ,,Jesteśmy przed nokautem, w trakcie liczenia, czy po nokaucie?'' post o tym ilu wartościowych graczy ubywa. Podam kilku, których posty przeczytałem, chociaż nie muszę tłumaczyć chyba dlaczego nie dałem uzasadnienia.

Lista wartościowych graczy, którzy odeszli:
Wilczekstepowy
Wietnam
Wit
Sander
BMH
Mastrangelo
Pakman
Szakal
RedHawk
Matys
Crumb
RoyJonesJr
CCConeser
Adammobp
Rambo
Jerome
pyra90
redd
KrzychuTMT
Joker
saliman1
TomaszX
Zioło-Pale-Niebywale
Splint3rPL
rambo7003
PeterManfredo
Maverick
Chapson
Rutherford

Niepokoi mnie to, że na forum poza mną piszą tylko Hugo, Gogolius, kabala1122331, fext, szalonyAli i Martin. Raz na jakiś czas pojawi się, ktoś nowy, napisze dwa posty i więcej się nie pojawia. Na głównej znalazł bym z pięciu wartościowych użytkowników, ale czy oni chcieliby tu się udzielać, tego niewiem. kuba2 trafił tutaj dzięki temu, że przypomniałem mu o forum. Musimy reklamować forum gdzie się da. Ja osobiście na głównej mogę w komentarzach polecić forum, ale czy to podziała?

Z tych co mogliby tu pisać i nie trollują to napewno mogą być Ghostbuster, teanshin, MJL, Junito i Bromantan. Teanshin pisze normalnie tylko raz napisał głupotę, ale reszta to całkowicie normalni użytkownicy.

Autor komentarza: Bromantan
Data: 22-09-2018 09:58:40
Bardzo fajna walka jak na polskie warunki. Dla Szpilki walka o wszystko dla Wacha walka o większe lub mniejsze gaże. Walka będzie bardzo nudna ale jak najbardziej trzeba obejrzeć. Ciekawi mnie plan Gmitruka na Wacha, boksowanie lewy prawy prosty jak w ostatniej walce na gościa co ma dwa metry wzrostu nie przejdzie a Szpilka niewiele więcej potrafi. Wydaje mi sie ze jednak Szpilka ma atut w postaci luzu na nogach i tutaj moze ograć wacha. Wach roczna przerwa 38 lat z aktywnością ringową zawsze było ciężko tak wiec chyba jednak Szpilka. Na Szpilke wystarczy tylko pressing Wach nie moze czekać jak wilder musi zaboksowac jak Jennings czy Kownacki ale tego chyba nie potrafi.

Przykładowy pościk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2018, 05:37 PM
Post: #6
RE: Offtop
Forum gdzie będzie się pisać tylko "normalnie" bez prowokacji , bez różnicy zdań , bez kontrowersji nie ma prawa istnieć.

Forum to wymiana odmiennych spojrzeń ,odmiennych analiz .
Tylko wymiana odmiennych poglądów może ożywić to forum.

Ale w tym celu należałoby wymienić moderatorów.

Gogolius otwarcie powiedział ,że on woli bardzo wąskie grono "klepiących się po plecach" niż dużą ilość piszących, którzy się sprzeczają.

W związku z tym brakuje chętnych do pisania w kółko tego samego .

Pisanie tego samego w kółko stało się tak nudne ,że nadaje się do tego idiotycznego tematu o "żenujących"'
,który jest jednym z powodów zniechęcających przechodzenie ze strony głównej na to forum.
Kiedyś rozmawiałem z kilkoma osobami piszącymi na głównej o przenosinach na forum.

Po tym jak traktuje się tu osoby z głównej które próbowały tu pisać nie ma szans aby ktokolwiek tu przyszedł.

Trend jest raczej odwrotny.
Zmieniają nicki i przechodzą na stronę główną.[albo na inne portale]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2018, 12:01 PM
Post: #7
RE: Offtop
(22-09-2018 05:37 PM)RSC-2 napisał(a):  Forum gdzie będzie się pisać tylko "normalnie" bez prowokacji , bez różnicy zdań , bez kontrowersji nie ma prawa istnieć.

Forum to wymiana odmiennych spojrzeń ,odmiennych analiz .
Tylko wymiana odmiennych poglądów może ożywić to forum.

Ale w tym celu należałoby wymienić moderatorów.

Gogolius otwarcie powiedział ,że on woli bardzo wąskie grono "klepiących się po plecach" niż dużą ilość piszących, którzy się sprzeczają.

W związku z tym brakuje chętnych do pisania w kółko tego samego .

Pisanie tego samego w kółko stało się tak nudne ,że nadaje się do tego idiotycznego tematu o "żenujących"'
,który jest jednym z powodów zniechęcających przechodzenie ze strony głównej na to forum.
Kiedyś rozmawiałem z kilkoma osobami piszącymi na głównej o przenosinach na forum.

Po tym jak traktuje się tu osoby z głównej które próbowały tu pisać nie ma szans aby ktokolwiek tu przyszedł.

Trend jest raczej odwrotny.
Zmieniają nicki i przechodzą na stronę główną.[albo na inne portale]

Według mnie można temat ,,Najbardziej śmieszne(żenujące), ciekawe komentarze ze strony głównej bokser.org'' usunąć. Kilka użytkowników z głównej chętnie bym tu zobaczył. Chociaż jak popatrzałem na news o tym, że Joshua pokonał Powietkina, to ta chęc zmalała. Wielu użytkowników bacznie śledzę. Był MICHAELMOORER, pisał normalnie i nagle zaczął trollować, teraz go tam nie ma. Wczoraj zablokowano trzech użytkowników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2018, 03:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2018 03:10 PM przez RSC-2.)
Post: #8
RE: Offtop
@DevonPL

W prawie każdym swoim poście ,szufladkującym piszących, posługujesz się terminem 'piszący normalnie".

Co to oznacza "piszący normalnie"?

Czy regulamin forum określa co jest "normalne" a co "normalnym" nie jest?

Na podstawie czego definiujesz "normalność"?
A może jest to "normalność" według Ciebie i wcale nie musi oznaczać "normalności" ogólnie przyjętej.

To co dla Ciebie jest "normalne" dla kogoś innego "normalnym" być nie musi.


[A wiesz kto to jest troll?]
[Troll to adwersarz na tyle inteligentny że przeciwnik nie dając sobie rady z jego poglądami idzie na skróty i pejoratywnie nazywa go trollem ,zamiast swoimi argumentami zwalczać jego poglądy. Słowo "troll" wymyślili słabsi intelektualnie adwersarze ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2018, 12:35 PM
Post: #9
RE: Offtop
Wiecie no prawda jest taka, że tradycyjne fora dyskusyjne umierają. Wszyscy przechodzą na grupy na fb i tam się przeważnie najwięcej dzieje. Smutne to no ale co poradzimy :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2018, 02:07 PM
Post: #10
RE: Offtop
Temat o najbardziej śmiesznych żenujących dla mnie jest do usunięcia bo służy tylko lechtaniu ego. Główna jest jaka jest ale przynajmniej tam jest wodospad i energia a tutaj staw i muł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości