Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offtop
24-09-2018, 03:35 PM
Post: #11
RE: Offtop
(24-09-2018 02:07 PM)Calaf napisał(a):  Główna jest jaka jest ale przynajmniej tam jest wodospad i energia a tutaj staw i muł.

I każdy pisze gdzie chce. Jak komuś odpowiada "wodospad i energia" to jest na głównej, a jak "staw i muł" to jest tutaj.
Tu wszystkich nowych się wita i namawia by pozostali. Natomiast nie każdemu odpowiada na głównej poziom dyskusji i często wysokie stężenie głupoty choć oczywiście są i tam wartościowi userzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2018, 04:08 PM
Post: #12
RE: Offtop
Teddy Atlas dzisiaj u JRE, wrzucę link jak będzie live.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2018, 07:44 PM
Post: #13
RE: Offtop


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2018, 11:17 AM
Post: #14
RE: Offtop
Tak trochę do tematu umierania/reanimacji forum, bo on co jakiś czas wraca.

Raz, zawsze wychodzę z założenia że lepiej poświęcić trochę czasu na napisanie posta na tematy bokserskie, niż na dywagacje czemu i dlaczego kto nie chce pisać.

Dwa, tu jest forum. Tam jest strona z newsami. Strona żyje z dnia na dzień nowymi newsami, rozmowy są szybkie i chwilowe. Występuje czasem tam zjawisko, że ktoś wrzuca kilka razy pod rząd swoje stanowisko na jakiś temat, ale siłą rzeczy to ginie bo mało kto obserwuje posty sprzed trzech dni. Tutaj na forum można spokojnie rozmawiać na dany temat po kilkumiesięcznej przerwie (najczęściej w wątkach o bokserach).
Biorąc pod uwagę, że większość po prostu woli łatwo, szybko i prosto - trudno się dziwić, ze ludzie wolą komentowanie newsów, media społecznościowe, twittery itd.

Trzy, forum jak najbardziej można reklamować ale nikogo na siłę zmusić do pisania nie można. Jednak wiem, że przez lata szło to z marnym skutkiem.

Cztery, tu moje osobiste zdanie, wolę te 10 kulturalnych osób z którymi można pogadać kulturalnie (nawet jeśli się z nimi nie zgadzam i to też nie jest tak że się tu tylko głaszczemy bo ja np. osobiście w ostatnim czasie częściej się nie zgadzam niż zgadzam np. z SzalonymAlim Wink ). Na głównej osób jest -dziesiąt, ale poziom jest jaki jest. Ciężko wyławiać wartościowe komentarze w potoku hejtu, osobistych wycieczek itd. Więc jeśli mam do wyboru to co jest teraz a napływ np. 30 osób z głównej (zachowując proporcję hejterów do wartościowych użytkowników) to wolę to co jest teraz.

Pięć, to też nie jest tak że spada ilość aktywnych użytkowników forum.
Na liście Devona jest ok 25 osób, które przestały pisać. Ale one nigdy nie pisały jednocześnie.
Gdy ja przychodziłem pięć lat na forum to osoby takie Pyra, RedHawk czy Mastrangelo były na wygaszeniu, a części z nich to w ogóle nie kojarzę. Później pojawiły się nowe jak Wilczek czy Wietnam, odeszli kolejni jak Sander czy BMH. Odeszli następni, pojawił się Devon czy SzalonyAli.
To jest płynne.

Nie mam dostępu do statystyk, ale na potrzeby przykładu przejrzałem wątki w trzech najpopularniejszych działach: Gale, Aktualności, Bokserzy. Policzyłem ile tematów ma ostatni post w danym roku.


Aktualności: 12 w tym roku, 31 w 2017, 21 w 2016 - dział jest specyficzny bo de facto zależy od aktywności Hugo, którym tam wiedzie prym Wink

Bokserzy: 65 obecnie, 95 w 2017, 36 w 2016 - oczywiście tutaj do roku 2018 zaliczam także tematy aktywne w 2017 i 2016, a do 2017 doliczamy tematy obecne w 2016 roku, więc tutaj nie jest to do końca miarodajne

Gale: 68 tematów w tym roku, 96 w 2017, 80 w 2016 - najlepszy przykład bo tematy o galach zazwyczaj żyją regularnie 2-3 miesiące przed pojedynkiem i 1-2 tygodnie po nim, najczęściej w ramach jednego roku.

Obecny rok nie odstaje od poprzednich (średnia zachowana po 9 miesiącach).

Sześć, ewidentnie temat umierania i reanimacji forum pojawia się w momencie gdy spada ilość postów. I dzieje się to regularnie, dwa razy do roku. Na przełomie sierpnia/września oraz około początku roku. Dlaczego wtedy mniej piszemy? Bo to są sezony ogórkowe w boksie.
W wakacje zazwyczaj nic się nie dzieje i po prostu nie ma o czym gadać, podobnie na początku roku gale są zazwyczaj kiepskawe i dopiero koło lutego/marca karuzela się rozkręca.

Siedem, tak powtarzając punkt pierwszy. Smutno Ci, że ruch mógłby być większy a nie jest? Dołóż cegiełkę, napisz post, wypowiedz się na dany temat, załóż temat, wypunktuj walkę do LPW/wrzuć nową itd. itp. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 05:08 PM
Post: #15
RE: Offtop
Jak można wypunktować walkę 40-32,5?

http://boxrec.com/en/event/701229/1927487
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2018, 01:39 PM
Post: #16
RE: Offtop
Kubala ja kilka razy widziałem takie dziwaczne punktacje, ale to jest mistrzostwo. 40-32,5? Sędziowie musieli być chyba pod wpływem pewnych środków, jeśli tak punktowali, bo punktacje typy 57,5-56,5 przyjmuje z przymrużeniem oka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2018, 12:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2018 12:05 AM przez Joker.)
Post: #17
RE: Offtop
O bracie,a co tu się działo bez wujka Jokera? :v

Zalogowałem się po poście Devona co do użytkowników którzy odeszli, masakrycznie to wygląda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2018, 11:58 AM
Post: #18
RE: Offtop
Błękitni Kielce?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2018, 08:27 PM
Post: #19
RE: Offtop
Śmiech na sali.
http://boxrec.com/en/event/721228/2012078
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2018, 12:10 PM
Post: #20
RE: Offtop
(26-09-2018 11:17 AM)Gogolius napisał(a):  Cztery, tu moje osobiste zdanie, wolę te 10 kulturalnych osób z którymi można pogadać kulturalnie (nawet jeśli się z nimi nie zgadzam


Pokaż mi tych dziesięciu?
Szczególnie przez ostatnie dwa-trzy dni.

Przecież tu już nikt nie pisze.

Tylko nie odpisz ,że wolisz kulturalnie sam posiedzieć na forum niż sprzeczać się z dziesięcioma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości