Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
14-01-2013, 04:08 PM
Post: #41
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Odnośnie wypadku spowodowanego przez Adamka. Temat może i nie do śmiechu, ale komentarz mnie rozwalił:
Cytat:Autor komentarza: StonkaKartoflana Data: 14-01-2013 14:31:22

Kassini - TO TYLKO POCZĄTEK KAMPANII REKLAMOWEJ!!! chodzą słuchy że Tomasz zmienił sponsorów z portfela i Las Vegas na Smirnoffa!!!
Ale na razie to tajemnica znana tylko w najpoważniejszych kręgach boksu i biznesu LOL czekajcie na rozwój wydarzeń bo czeka was coś naprawdę wielkiego jak tylko Tomasz wytrzeźwieje!!LOL
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 11:14 PM
Post: #42
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: pyra90
Data: 14-01-2013 23:18:50
Krzyśio cebulak Ibisz miał zapowiadać Pacman vs JMM ale Arum go wyjebał bo jest zbyt żydowski z twarzy.

HAHAHAHAHA

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2013, 01:17 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2013 01:25 AM przez RoyJonesJr.)
Post: #43
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(14-01-2013 04:08 PM)Szakal napisał(a):  Odnośnie wypadku spowodowanego przez Adamka. Temat może i nie do śmiechu, ale komentarz mnie rozwalił:
Cytat:Autor komentarza: StonkaKartoflana Data: 14-01-2013 14:31:22

Kassini - TO TYLKO POCZĄTEK KAMPANII REKLAMOWEJ!!! chodzą słuchy że Tomasz zmienił sponsorów z portfela i Las Vegas na Smirnoffa!!!
Ale na razie to tajemnica znana tylko w najpoważniejszych kręgach boksu i biznesu LOL czekajcie na rozwój wydarzeń bo czeka was coś naprawdę wielkiego jak tylko Tomasz wytrzeźwieje!!LOL

http://imgur.com/TJUzH

Zobacz to.


Po aferze z koksem wacha powstał użytkownik "KoksowalemZWachem" a po Adamku :

Autor komentarza: PodpijalemzTomkiem Data: 15-01-2013 00:00:09
http://www.youtube.com/watch?v=fuDNW7hRALI

Ja tam chyba założe konto "DupczyłemZeSzpilką" .. jakaś moda czy jak chooj

Czytam te komentarza dla humoru i wpadłem na pomysł że też bym coś wrzucił. Wybrałem na org pierwszy lepszy temat o Adamku. prosze ile nałapałem,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 10:27 AM
Post: #44
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Takie trzy rodzynki sobie przypominam.

Autor komentarza: Jajunio
Data: 20-05-2011 12:34:49
Według mnie istnieje nawet szansa nokautu na Kliczce, którego obrona jest dziurawa. Skoro Adamek jednym ciosem skosił z nóg Banksa to czemu nie miałby tak czysto trafić Kliczki, który cały czas odsłania ten wielki łeb. Z drugiej strony Adamek sam bardzo lubi dostawac w glowe...

Autor komentarza: Wejherowo
Data: 16-07-2011 11:50:33
@Onieros

Tomek nigdy nie bedzie walczył w takim stylu jak Tyson.Tomek inaczej walczy.Góral bedzie miał plan na Kliczke.Tomek dzieki swojej szybkości bedzie szybko wchodził do półdystansu i tak zaskakiwał Vitka swoimi kombinacjami ciosów.Tomek jak narzuci bardzo ostre tempo walki, zmeczy Kliczke.Vitali nawet nie wie jakie piekło w ringu urządzi mu Tomek Adamek.

Autor komentarza: Wejherowo
Data: 08-07-2011 17:28:36
''A odpowiesz mi na pytanko czy którykolwiek z bokserów HW dorównywał kiedykolwiek klasą Tomkowi?''

Lennox lewis był naprawde świetnym bokserem.Uwazam ze Tomek miałby z nim troche kłopotów w ringu,Ale z biegiem czasu Tomka przewaga rosłaby.Ale takiej walki nigdy nie bedzie i nie ma sensu pisać o tym.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 02:49 PM
Post: #45
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: MatMaister90 Data: 19-02-2012 22:45:42

Jest z nami Tomek " Ciamciaramcia dziecko we mgle, dudki i dulary " Adamek

- Tomku jak skomentujesz wczorajszą walkę Kliczko vs Chisora

- Witam wszystkich. Niestety walki nie oglądałem. Ponieważ trenujemy w St Louis z Rodżerem i każdego dnia staje się lepszym bokserem i umiem więcej z amerykańskiego stylu blokowania ciosów głową. Widziałem tylko na jutube fragment z ważenia. Dereck zrobił już tam więcej niż ja przez 10 rund, ale generalnie hańba i wstyd. Tylko Bóg może uderzyć Kliczkę. Nieładnie Derecku.

- No dobrze Tomku. Podobno pod koniec Marca wracasz na ring. Czy już wiesz z kim stoczysz swoją walkę ?

- Negocjujemy w tej chwili z dwoma pięściarzami. Walka będzie na przetarcie, więc rywal raczej klasy B.

- No to może zdradzisz nam, jakie nazwiska wchodzą w grę ?

- No więc Ziggi negocjuje kontrakt z Cirokiem. W grę wchodzi też Anton Laseck, ale stawia twarde warunki. Żąda opłacenia podróży i zgrzewkę "Złotego Bażanta". Na podróż jeszcze możemy się zgodzić, ale ta zgrzewka, trochę osłabiłaby nas finansowo. Żal pieniędzy. Podobno na ring wraca Pavel Silvin. Doszły nas słuchy, że wznowił treningi. Mamy kontakt z menadżerem dyskoteki, w której Pavel jest szatniarzem, tak więc niewykluczone, że rozpoczniemy negocjacje.

- Czyli mówisz Tomku, że walka na przetarcie. A co dalej.

- Dalej jak Bóg da i Rodżer powie, że jestem gotowy, to dajemy rewanż Maddalone, a następnie pod koniec idziemy krok dalej i dajemy rewanż Andrzejowi Gołocie. W styczniowym rankingu 2013 WBA powinienem być na miejscach 1-3. Jak Władimir nie da dobrowolnej, to eliminator z Rahmanem. Później w Lipcu idziemy na Włada, zgarniamy z 10 baniek z per per wju, bilety i reklamy. No i jadę se na narty później. Może jeszcze jakąś reklamę nakręcę.

- A pasy ?

- To już jak Bóg da, to będą i pasy.

- Dziękujemy naszym gościem był Tomasz Adamek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 07:34 PM
Post: #46
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Mimo, że żarty o Damianu Jonaku już spory czas temu przestały mnie bawić, to dzisiaj pod newsem mówiącym o tym, że Damian doznał urazu ścięgna Achillesa pojawił się jeden, który chyba musi się tu znaleźć
Cytat:Autor komentarza: Matys90 Data: 28-01-2013 19:01:28

To Achilles doznał urazu ścięgna Jonaka.
Rozwaliło mnie to ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 08:32 PM
Post: #47
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Szakal
Wyprzedziłeś mnie. też padłem. Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 08:57 PM
Post: #48
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: PodpijalemzTomkiem
Data: 28-01-2013 19:43:02
Podobno jak Szpila nie mógł jechac na sparingi do Włada to chcieli mu dac w zastępstwie Damiana to sie nie zgodził na to jego obóz

Autor komentarza: PodpijalemzTomkiem
Data: 28-01-2013 19:47:35
Podobno Wasilewski chce pokazywać treningi Damiana dla mediów tylko w PPV
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 02:35 PM
Post: #49
Bug RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
O nowej marketingowej ksywie Proksy:

Autor komentarza: voutan
Data: 08-02-2013 14:15:22
Trochę wiocha z tym przyjęciem przydomka pod sponsora. Teraz czekamy na Tomasz 'Wyborowy' Adamek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 10:09 PM
Post: #50
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Komentarz pod zdjęciem Alberta Sosnowskiego z ważenia przez Prizefighterem.

Autor komentarza: Tim Data: 22-02-2013 20:17:13
Skarpetki Dragona najlepsze, widziałem takie w tesco ostatnio.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości