Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
23-04-2017, 09:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2017 09:47 PM przez Martin.)
Post: #5201
RE: Piłka nożna ogólnie
Messi dobił Real. Te mecze od wielu lat mają coś w sobie.....choć mi akurat wisi kto wygra. Jednak to futbol na najwyższym poziomie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 09:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2017 10:01 PM przez Wietnam.)
Post: #5202
RE: Piłka nożna ogólnie
Real lepiej grał w osłabieniu niż w 11, Ramos kryminał za to wejście w Messiego. Obejrzałem drugą połowę
na streamie i się nie zawiodłem , super mecz. Messi znowu pokazał kto jest najlepszym zawodnikiem
na świecie, Real też trochę sobie winien po strzeleniu na 2:2 zamiast odpuścić to zaczęli grać pressingiem
w osłabieniu na połowie rywala.

Gol na 3:2 , 500 bramką Messiego dla Barcelony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 10:51 PM
Post: #5203
RE: Piłka nożna ogólnie
Faktycznie dobry meczyk. Pierwszy gol dla Realu prawidłowy, Ramos nie był na spalonym przy podaniu. Potem Barca trochę się obudziła, a w drugiej połowie grała naprawdę dobry futbol. Fajnie, że FCB wygrała, będą jeszcze emocje w tej lidze. Messi chyba najlepszy mecz od kilku lat, świetnie pograł.

Real mnie wkurza ogólnie swoim zachowanie, szczególnie mam na myślę trójkę zawodników.
1. Casemiro - gość nie powinien skończyć ani meczu z Bayernem, ani z Barceloną. Pierwszy faul - żółta kartka, potem robi co chce, fauluje coraz ostrzej, a sędziowie go z niewiadomych przyczyn oszczędzają.
2. Marcelo - kapitalny piłkarz, ale kryminalista. Z Bayernem uderzył w twarz jednego z zawodników gości, a dzisiaj przyłożył celowo z łokcia Messiemu. To już w boksie by nie przeszło, ale widać co niektórzy mają przywileje u sędziów i mogą wykonywać nawet takie bandyckie zagrywki.
3. Ramos - za to wejście dzisiaj powinien dostać minimum 10 meczów zawieszenia. Atak na złamanie nogi, kryminał. Dobrze, że Messi zdążył uskoczyć. Takie wejście Witsela w nogi Wasilewskiego to przy tym lekki faul.

Ogólnie, chociaż nie kibicuję żadnej z drużyn, fajnie, że Barca wygrała.

No i Monaco 2:1. Mój ukryty janusz czuje się szczęśliwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2017, 09:03 AM
Post: #5204
RE: Piłka nożna ogólnie
Pokazanie koszulki w kierunku kibiców przejdzie do historii Wink jak ktoś się jeszcze zastanawia jeszcze kto z tej planety jest najlepszy - Messi czy Ronaldo to odpowiedź jest prosta - Ronaldo. Messi jest z innej galaktyki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2017, 02:47 PM
Post: #5205
RE: Piłka nożna ogólnie
Były reprezentant Czech František Rajtoral (przez lata piłkarz Viktorii Plzeň) popełnił
wczoraj samobójstwo w tureckim Gaziantepie.Grał przeciwko Polsce na Euro 2012.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 12:32 PM
Post: #5206
RE: Piłka nożna ogólnie
Ogromny szacun dla Realu jeśli zdobędą mistrzostwo Hiszpanii w tym roku. Biorąc pod uwagę, że grają jeszcze w LM i mają dużo trudniejszy kalendarz od Barcelony, to wydaje mi się że to Barcelona jest faworytem w tym wyścigu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 01:40 PM
Post: #5207
RE: Piłka nożna ogólnie
Real Madryt przygotował ofertę kupna Paulo Dybali. Wartość transakcji ma wynieść 120 milionów funtów.
"Królewscy" chcą w rozliczeniu zaoferować Jamesa Rodrigueza, Alvaro Moratę oraz dołożyć gotówkę.

Sensacyjną informację podał serwis DonBalon.com . Zdaniem dziennikarzy, w lecie dojdzie do wielkiej
wymiany na linii Real - Juventus. Hiszpański klub przygotował wstępną ofertę za Paulo Dybalę, w której
skład mają wejść: Alvaro Morata, James Rodriguez i potężna suma odstępnego.

J
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 02:11 PM
Post: #5208
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak 120mln + ta dwójka to z pocałowaniem ręki.
Jak w sumie wyliczają tę trójkę na 120mln to nara.

Ogólnie brzmi jak fejk na kilometr, Dybala dopiero co podpisał kontrakt (po pierwszym meczu z Barceloną), myślę że jest niesprzedawalny na tę chwilę, a Real raczej nie wyda 120 milionów na kogoś takiego jak on Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 04:41 PM
Post: #5209
RE: Piłka nożna ogólnie
Półfinały pucharu Niemiec w tv:

Dzisiaj - Borussia Mönchengladbach vs Eintracht Frankfurt na Das Erste o godz 20:45

Jutro- Bayern Monachium vs Borussia Dortmund na tvp 1 o godz 20 :45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 04:51 PM
Post: #5210
RE: Piłka nożna ogólnie
I jeszcze ta strona... ;D (komentarz co do Dybali)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości