Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
21-06-2017, 09:05 PM
Post: #5541
RE: Piłka nożna ogólnie
(21-06-2017 06:59 PM)Wietnam napisał(a):  Probierz musiał wybrać pomiędzy dwoma klubami z ekstraklasy żeby nie zostać bez roboty, wybór Cracovii a nie Śląska ostro mnie zdziwił

To nie do końca tak, Śląsk ogłosi kupca (a przypomnę, ze jest 4 chętnych) gdzieś w pierwszej połowie lipca. Jeśli Kuchar nie wygra przetargu to Probierz zostałby na lodzie.

(21-06-2017 06:59 PM)Wietnam napisał(a):  Filipiak musiał mu nieźle dać w kieszeń za kontrakt z klubem z Krakowa.

Z tego co słyszałem to ma dostać bańkę za sezon więc chyba wszystko jasne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2017, 08:56 PM
Post: #5542
RE: Piłka nożna ogólnie
Tragiczna jest ta nasza kadra U21, i pomyśleć jak kariery pokończą Grośiki, Lewe, Pazdany to będziemy oglądać
w reprze dorosłej takie Jachy, Frankowskie , i Piątki.

Ale Anglicy dzisiaj primasort grają. Jestem fanem tej ekipy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2017, 11:22 AM
Post: #5543
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
To tak nie działa. Tutaj świetnie opisał to Leszek Milewski
http://weszlo.com/2017/06/15/czwartek-le...lewski-24/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2017, 03:31 PM
Post: #5544
RE: Piłka nożna ogólnie
Po dwóch latach Jakub Kosecki zagra w ekstraklasie. 27-letni pomocnik podpisał trzyletni kontrakt ze
Śląskiem Wrocław. Jest jednym z pięciu nowych piłkarzy, którzy dołączyli w czwartek do drużyny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2017, 06:54 PM
Post: #5545
RE: Piłka nożna ogólnie
To ja tylko dodam, że szóstym graczem pozyskanym przez Śląsk w tym okienku został Arkadiusz Piech. A to jeszcze nie koniec Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2017, 07:00 PM
Post: #5546
RE: Piłka nożna ogólnie
Szkoda że Kosa tak marnuje swój talent, powinien w końcu odpalić w Śląsku. Niepotrzebna była ta wycieczka do zaplecza
Bundesligi. Ma talent jest szybki, tylko za szybki był zawsze do baru po meczach. Dyscyplina , praca i będzie miał
świetne staty we Wrocławiu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2017, 10:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2017 10:11 PM przez kubala1122331.)
Post: #5547
RE: Piłka nożna ogólnie
Piech wydaje mi się najsolidniejszym wzmocnieniem z tego grona. Nie jest to wybitny napastnik, ale gwarantuje jakąś tam liczbę bramek i już nieraz udowodnił, że w Polsce zawsze da radę. Ogólnie Śląsk będzie miał bardzo szybki atak i w grze z kontry mogę brylować. Kosecki i Piech to chyba dwaj najszybsi zawodnicy w ogóle w polskiej lidze. Do tego solidny Chrapek w środku pola, który coś tam przecież potrafi. Szkoda, że tam trenera nie ma, jakby to wszystko solidnie poukładać, to we Wrocławiu jest spokojnie potencjał na pierwszą szóstkę.

Dzisiaj Lech pokonał w sparingu mistrza Izraela, uczestnika 1/16 finału Ligi Europejskiej (dwukrotnie w fazie grupowej pokonał m.in. Inter) Hapoel Beer-Shewa. Lechitów oglądało się mega przyjemnie. Szczególnie dobrze zaprezentował się Mario Situm, który można powiedzieć, że bawił się na tym boisku i wyglądał jak senior wśród juniorów. Chłopak ma mega potencjał i mam nadzieję, że udowodni to w lidze. Z nowych nabytków zagrał jeszcze Dilaver na środku obrony. Austriak niczym się nie wyróżnił, ale nie popełnił żadnego większego błędu, więc jego występ też można ocenić jak najbardziej na plus. Co jeszcze? Fajny występ Gumnego, ukoronowany bramką. Przy ewentualnym transferze Kędziory do Lazio i braku zakupu kolejnego środkowego obrońcy nie zdziwię się, jeśli to on będzie pierwszym wyborem Lecha na prawej obronie. No i Nicki Billie Nielsen chyba trochę poważniej podszedł do treningów, bo widać było, że zrzucił trochę brzuszka.

Całkiem pozytywne odczucia wzbudził we mnie ten mecz. Oczywiście, Hapoel chyba jest na początku swoich przygotowań, więc nie ma co wyciągać pochopnych wniosków, ale tak grający Lech spokojnie powinien sobie poradzić z Pelisterem i Haugesundem. Po prostu widać jakość.

A, no i bardzo miło było widzieć Lecha bez srałki, Pawłowskiego czy Robaka.

Wyjazdowy mecz Lechii z IFK Mariehamn w TVP Sport. Ciekawe, jak z innymi meczami polskich drużyn. Jagiellonię w Gruzji najpewniej będzie dało się złapać na streamie i liczę, że transmisję Lecha z Pelisterem przeprowadzi jakiś STS, jak dwa lata temu (może @Chapson ma jakieś informacje? Smile ). Wydaje mi się też, że na rewanż z Macedończykami nie ma co liczyć, a mecz w Białymstoku też stoi jak dla mnie pod znakiem zapytania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2017, 10:29 PM
Post: #5548
RE: Piłka nożna ogólnie
Michał Probierz dostanie 4 mln złotych na wzmocnienia, rozmowy z klubem z Krakowa prowadzi były bramkarz Legii
34 letni Słowacki bramkarz Jan Mucha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2017, 01:49 PM
Post: #5549
RE: Piłka nożna ogólnie
27-letni duński napastnik Christian Gytkjaer oglądał z trybun mecz sparingowy Lecha Poznań z Hapoelem Beer
Szewa i być może jeszcze w ten weekend zostanie nowym graczem "Kolejorza". - Wiem, że potrzebujemy
jeszcze dwóch, trzech nowych piłkarzy. I w kolejnym tygodniu oni przyjadą do nas - mówi trener Nenad Bjelica.

Gytkjaer do końca poprzedniego roku był napastnikiem Rosenborga Trondheim, z którym zdobył mistrzostwo kraju. Przy okazji,
z dużą przewagę, sięgnął po koronę króla strzelców. Zimą został sprzedany za 2,5 miliona euro to TSV 1860 Monachium. W ekipie
Lwów mu się jednak nie wiodło - sam mało strzelał, a zespół spadł z drugiej Bundesligi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2017, 06:29 PM
Post: #5550
RE: Piłka nożna ogólnie
Będzie miał Lech wesoło z tym zawodnikiem Wink http://www.sport.pl/pilka/5,65039,220048...R7_A_NR3_1
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości