Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
11-08-2015, 09:42 PM
Post: #361
RE: Wasze ulubione gry !
@kuba
Ok to będę polował na 14 :v


Szkoda, że nic nie słychać of fajt najcie na next geny Sad Pozostaje katować FNC.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2015, 04:03 PM
Post: #362
RE: Wasze ulubione gry !
Wydaje mi się, że na fb coś czytałem o nowym Fight Night. Może mi się to przyśniło, ale pamietam, bo się solidnie ucieszyłem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2015, 04:20 PM
Post: #363
RE: Wasze ulubione gry !
Na boxing memes wrzucali petycje do EA w sprawie nowego fajt najta :v.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2015, 09:01 PM
Post: #364
RE: Wasze ulubione gry !
oby oby, był nowy, od razu zamawiam pre order, , mam nadzieję że go zrobią, ,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 04:58 PM
Post: #365
RE: Wasze ulubione gry !
za dwa dni ,PES 16 w sklepach, ktoś coś ,?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 06:48 PM
Post: #366
RE: Wasze ulubione gry !
czy ogólnie tu na forum nie ma fanatyków, fify czy PES, ?
Nie ma nowego Fight night, trzeba zarywać piłkarsko,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 06:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2015 06:56 PM przez kubala1122331.)
Post: #367
RE: Wasze ulubione gry !
Zdecydowanie FIFA. Lepsza pod każdym względem. Jednak mam 15 i od października może nawet będę mógł obgrać przez sieć, więc 16 odpuszczam, bo mam taką zasadę, że cykliczne gry sportowe kupuję co drugi rok. W tym roku nie mogę doczekać się premiery Football Manager 2016. Jak sobie pomyślę o tych nockach zarwanych karierą w Lechu i reprezentacji Polski to mnie aż w brzuchu ściska, że do premiery jeszcze tak daleko. Nawet już mam skład i taktyki dla obu zespołów w głowie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 07:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2015 07:48 PM przez Wietnam.)
Post: #368
RE: Wasze ulubione gry !
Football Manager tylko na pecety jest?

Mnie w tym roku, po reguralnym nadużywaniu Fify, przyszła chęć za zmianę, Fifa jest bardzo dobra, z 15 spędziłem wiele godziń kariery , i jak czytam recenzje 16 ktòre już są na portalach, wierzę że będzie jeszcze lepsza, jednak, ćiągły brak licencji na Ligę Mistrzów czy Ligę Europy, ,wymusił we mnie zmianę w tym roku, ,zmianę na pro Evo, zamówiłem już w śierpniu, i za dwa dni czekam już na kuriera koło drzwi, orginalna liga mistrzów , to jest to,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 07:47 PM
Post: #369
RE: Wasze ulubione gry !
Tak, tylko na PC.

Wietnam, w FIFA 15 na jakiej platformie grasz? Bo ja sobie zakupiłem w te wakacje router i od października zaczyna obgrywać wreszcie tą grę live. Z kompem na klasie światowej Amkarem Perm wszystko wygrywam, żaden ze znajomych dostaje baty, więc może być fajnie. Jak masz PS3, to wypowiadam meczora Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 07:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2015 07:55 PM przez Wietnam.)
Post: #370
RE: Wasze ulubione gry !
+Liga Europy, Super puchar, i kariera która będzie kompletnie zmieniona, z filmami z konferencji czy Losowania Pucharów, .

No niestety Xbox 360,,,
Powiem szczerze że poziom Klasy światowej, na 15nastce,, był dosyć łatwy, grałem już na legendarnym, .z różnym skutkiem ,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości