Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
28-10-2015, 06:07 PM
Post: #391
RE: Wasze ulubione gry !
Dzieki za tresciwego posta Big Grin

Co do DA:I, grales w poprzednie czesci?
70% obnizki to mega okazja, chyba bym kupil nawet gdybym wiedzial, ze w to nie zagram xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2015, 06:30 PM
Post: #392
RE: Wasze ulubione gry !
Nie grałem, ale słyszałem wiele dobrego o tej serii.
Właśnie przegrałem rewanż z LM walkowerem za 5 czerwonych kartek za faule, które na zawodowcu nie były nawet odgwizdywane. Śmiech na sali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2015, 09:58 PM
Post: #393
RE: Wasze ulubione gry !
Jeżeli lubisz RPG w klimatach fantasy to się nie zawiedziesz, choć szczerze polecam rozpoczęcie przygody z Originem - jak Ci zasmakuje klimat uniwersum to wciągniesz się siłą rzeczy, grając w Inkwizycję bez znajomości wcześniejszych części sporo się traci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 08:42 PM
Post: #394
RE: Wasze ulubione gry !
Panowie, sprawa jest o tyle pilna, że zupełnie padł mi laptop, więc teraz już muszę kupić nowego. Co byście powiedzieli na ten model? Warto? Niewarto? Football Manager i Euro Track Stmulator pójdą? Smile

http://www.benchmark.pl/produkt/specyfik...6lb-xo153h
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 09:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2015 09:43 PM przez Metzger.)
Post: #395
Bug RE: Wasze ulubione gry !
Ile na to przeznaczasz kasy? Wg tej strony, do której linka podałeś,ten model kosztuje 2000-2500 zł. Ja w takiej cenie oczekiwałbym 8 a nie 4 GB RAM i rozdzielczości Full HD a nie marnych 1366x768, a może nawet dysku SSD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 10:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2015 10:16 PM przez Krzych.)
Post: #396
RE: Wasze ulubione gry !
(06-11-2015 09:40 PM)Metzger napisał(a):  Ile na to przeznaczasz kasy? Wg tej strony, do której linka podałeś,ten model kosztuje 2000-2500 zł. Ja w takiej cenie oczekiwałbym 8 a nie 4 GB RAM i rozdzielczości Full HD a nie marnych 1366x768, a może nawet dysku SSD.

Może w komputerze stacjonarnym, ale laptopy to inny świat, tam ustala realną się wartość laptopa, mnoży razy dwa i wtedy sprzedaje. No ale jest to zakup pewny, masz pewność że po dwóch latach albo padnie, albo będzie o 80% wolniejszy niż na początkuBig Grin

No ale jeżeli już jakaś desperacja czy z jakiegoś powodu uzasadniona potrzeba zmusza kogoś do podjęcia takiego kroku jak kupno laptopa, to warto zajrzeć w różne testy danych modeli.

Tu masz @kuba test karty graficznej z tego laptopa:

http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeFor...979.0.html

Na tej rozdzielczości to i nawet Wiedźmina 3 uruchomisz na niskich ustawieniach przy jakichś 25 FPSach. W takich grach jak Football Manager czy Euro Truck Simulator 2 to chyba możesz liczyć na 60 klatek, szczególnie w tej rozdziałce. Od biedy, jaką niewątpliwie jest konieczność wyboru laptopa zamiast stacjonarki, ujdzie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 10:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2015 10:49 PM przez Metzger.)
Post: #397
Bug RE: Wasze ulubione gry !
(06-11-2015 10:12 PM)Krzych napisał(a):  No ale jeżeli już jakaś desperacja czy z jakiegoś powodu uzasadniona potrzeba zmusza kogoś do podjęcia takiego kroku jak kupno laptopa...
Niełatwo chodzić z komputerem stacjonarnym na uczelnię lub do pracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2015, 11:12 AM
Post: #398
RE: Wasze ulubione gry !
Kupiłem sobie jakiegoś ASUS-a w Neonecie, bardzo podobny do tego co podawałem, lecz nieco starszy. Mocny procesor, 4 GB RAMu, karta graficzna zintegrowana - średnia, ale na moje potrzeby idealna. Wiecie, nie ma co wydawać 3 tysiące na sprzęt, jak się nie zwraca uwagi na jakieś nie wiadomo jakieś osiągi. Ten lapek, z wgranym antywirusem, windowsem, 3-letnią gwarancją i ubezpieczeniem za nieco ponad 2000 zł to rozwiązanie maksymalne dla takiego przeciętnego użytkownika jak ja Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2015, 11:27 AM
Post: #399
Bug RE: Wasze ulubione gry !
(07-11-2015 11:12 AM)kubala1122331 napisał(a):  Mocny procesor
Czyli jaki? i5? Jaka rozdzielczość ekranu?

Tak czy siak przepłaciłeś kilka stów. Taki sprzęt mogłeś spokojnie kupić za ~1500 zł.

A za ~1900 zł, byłby już o wiele lepszy, z ekranem o wyższej rozdzielczości, większą pamięcią RAM i prawdziwą karta graficzną. A za tyle co dałeś, to mogłeś jeszcze dorwać dysk SSD.

Jeżeli kupiłeś sprzęt przez internet, to w ciągu 14 dni możesz bez podawania przyczyny zwrócić zakup.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2015, 02:16 PM
Post: #400
RE: Wasze ulubione gry !
Tak. i5, rozdzielczości szczerze mówiąc nie sprawdzałęm przy kupnie, ale full HD raczej to nie jest. Widziałem w tej samej cenie HP z 6 GB RAMu, ale nie mam zaufania do tej firmy, więc wybrałem ASUS-a. Kupowałem w neonecie, więc raczej zwracał nie będę. Może jakiś specjalny laptop to nie jest, ale z drugiej strony naprawdę bez tragedii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości