Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
11-01-2012, 07:00 PM
Post: #21
RE: Cop
szansepromotions

Oj chyba mało czytałeś jego wiadomości Smile
Ale nic straconego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2012, 11:59 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2012 12:00 PM przez PeterManfredo.)
Post: #22
RE: Cop
http://www.bokser.org/content/2012/05/31.../index.jsp link do dyskusji z głównej czyli kolejny odcinek cop vs reszta świata

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2012, 03:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2012 04:08 PM przez Metzger.)
Post: #23
Bug RE: Cop
Kilka luźnych spostrzeżeń:

- nie trzeba być psychologiem, aby zauważyć, że to człowiek o ogromnym kompleksie niższości. Wykorzystuje internet do kreowania się na super cool kolesia, który dużo zarabia, laski same mu się pchają do łóżka, zna 100 języków itp. Wypowiada się takim tonem jakby wszyscy czekali na jego opinię.

- ma też kompleks pochodzenia. Nie wiem czy urodził się w Stanach, czy tam przyjechał, ale ktoś z użytkowników wyśledził po IP jego adres. Tłumaczy to czemu uwielbia zarzucać innym forumowiczom prowincjonalność, bo wszak sam mieszka na amerykańskiej prowincji (Worcester. Oczywiście nigdy do tego się nie przyzna. Powie, że mieszka w NY lub LA Smile ).

- wstydzi się i wypiera swojej polskości. Ale nie trzeba być filologiem, aby zauważyć, że język polski jest jego językiem ojczystym, choć stara się to maskować udając, że nie zna niektórych słów. Poza tym dziwnym jest fakt, że skoro jak mówi języka polskiego używa praktycznie tylko na bokser.org, to spędza na tej stronie tak dużą część życia.

- redakcja strony ma z niego użytek, bo generuje ruch na stronie zwiększając zyski z reklam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2012, 09:54 AM
Post: #24
RE: Cop
Cytat:- wstydzi się i wypiera swojej polskości. Ale nie trzeba być filologiem, aby zauważyć, że język polski jest jego językiem ojczystym, choć stara się to maskować udając, że nie zna niektórych słów. Poza tym dziwnym jest fakt, że skoro jak mówi języka polskiego używa praktycznie tylko na bokser.org, to spędza na tej stronie tak dużą część życia.

bingo Smile a najlepsze że zacna część czytelników bokser.org uwierzyła, że potrafi doskonale język polski, ponieważ od czasu do czasu przyjeżdża do Polski.

Jedno mu trzeba przyznać- on nie jest trollem, on jest ultra-trollem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 06:48 PM
Post: #25
RE: Cop
cop

Ty glupia kurwo ty bedziesz mnie nazywal "plebsem"! Taki cwany jestes!!O jezu jak ja bym cie chcial kiedys spotkac)) Marze o tym...

won smieciu

Epic

pozatym cop, to moim zdaniem cwaniak typu "Jak zarobić, żeby nic nie zrobić" ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 07:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2012 07:46 PM przez RSC-2.)
Post: #26
RE: Cop
Na forum wygrywa się argumentami.

Gdy kończą się argumenty zaczyna się obrażanie i dyskredytacja.

I to właśnie Panowie tutaj pokazujecie.
Żaden nie potrafi na bokser.org mocnym wpisem i argumentami zamknąć Cop-owi gębę.
Tylko tutaj schowani jak szczury jeździcie po kimś, kogo nawet tu nie ma i się nie broni.
Wasza dyskusja z cop-em [czy jak mu tam] na argumenty wygląda mniej więcej tak.
-z panem nie będę rozmawiał bo panu z mordy śmierdzi.
[I do tego z pozycji „siły” włączyli się moderatorzy. Dlatego postulowałem ,że nie powinni brać udziału w dyskusjach]
Ten temat przypomina mi pewien konkurencyjny portal który ja nazywam „piaskownicą” a jego administratora „szefem piaskownicy”
Nie wiem czy wiecie ale oni na portal bokser.org mówią „kartoflisko”
Nie idźcie tą drogą. Ten temat jest żenujący.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 07:54 PM
Post: #27
RE: Cop
Z tym że pewnym osobom nie można zamknąć gęby, bo co ma do stracenia siedzi w internecie każdy pocisk jaki dostanie spływa po nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 08:08 PM
Post: #28
RE: Cop
Taka osoba na niektórych jest niezbędna.
Bo niektórym się wydaje ,że tylko ich racje są najważniejsze.
Już ustalili ,że to menel i wykrzykują ,że gdybym go dorwał.
Więc go chłopie dorwij. Masz go na bokser.org.
Zniszcz argumentami i po temacie. A jak Ci nie pasuje to z nim nie rozmawiaj nie odpisuj mu i nie będziesz miał problemu.
A nie tutaj wykrzykujesz co byś mu zrobił.
Przypomina mi to zgraję Arabów którzy kukłę amerykańskiego żołnierza, kopią , włóczą po ulicach i strzelają między oczy.
A gdy zobaczą prawdziwego żołnierza i staną oko w oko to spieprzają aż się kurzy mając pełne gacie.
Nie wiem czemu ten temat służy.
[Ktoś się rozpłakał że mu wiaderko w piaskownicy zabrali? A moderatorzy już biegną wymierzyć sprawiedliwość, bo są starsi chodzą do 5 klasy i mają trochę władzy nad piaskownicą.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 08:25 PM
Post: #29
RE: Cop
Człowieku

ahahah o czym ty do mnie piszesz?

to był cytat jednego z userów "adam77"

Nie jestem taki głupi żeby pisać jak to go nie zbije w realu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 08:39 PM
Post: #30
Bug RE: Cop
Holy230, zostaw brudy na orgu, nie przyciągaj ich tu. Cop to jest tzw. "attention whore" - najbardziej boli go brak uwagi, dlatego proponuję go po prostu olać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości