Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
07-10-2012, 08:54 PM
Post: #31
RE: Cop
Zadałem sobie trochę trudu i poczytałem niektóre dyskusje z jego udziałem.
Nie wiem o co chodzi.
Ja nie zauważam ,aby on w jakimkolwiek swoim wpisie łamał regulamin.
Natomiast jego adwersarzom zdarza się to często.
Kto nie chce niech go nie czyta.
Ale wielu z nim dyskutuje i wielu „pcha się „ aby on ich zauważał.

Pretensje zapewne mają ci których on „nie zauważa.”
Czują się niedocenieni, zmarginalizowani , wykluczeni itp.

I dlatego przyszli tutaj się pożalić.
Więc ich wszystkich biorę w obronę.
Moje biedne dzieci.
Ale ten cop to kawał …….
I co już wam lepiej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 08:57 PM
Post: #32
RE: Cop
Tak dziękujemy ci. O wielki RSC-2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 09:25 PM
Post: #33
RE: Cop
Zauważyłem tam starego znajomego.
„Beniamin” walczy z cop-em jak lew.
I nie pęka
I tak trzymać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 09:33 PM
Post: #34
Bug RE: Cop
(07-10-2012 09:25 PM)RSC-2 napisał(a):  „Beniamin” walczy z cop-em jak lew.
I nie pęka
I tak trzymać.
Czyli karmi trolla. Rzeczywiście, tak trzymać Dodgy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 02:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 02:19 PM przez RSC-2.)
Post: #35
RE: Cop
Do terminologii internetowej termin „trollingu” wprowadzili „niezaradni” i nie potrafiący znaleźć „argumentów” uczestnicy forum.
Takie zjawisko jest często spotykane także w innych dziedzinach życia i poprzez częste odwoływanie się do niego przez coraz to nowsze „autorytety” stało się normą , i formą ochrony przed niby złem.

Taką samą rolę jak „trolling” pełni określenie „antysemityzm”
Wymyślili je sami Żydzi jako forma ochronna i parasol przed własnymi często nieetycznymi zachowaniami.
Podobnie jest z określeniem „rasizm”
Najmocniej to widać na boiskach piłkarskich gdzie bardzo często czarnoskórzy piłkarze pozwalają sobie na rzeczy które są nieetyczne ,a następnie chowają się pod parasolem „rasizmu” dla ochrony własnej doopy , oraz odegrania się na przeciwniku.
Znam o wiele więcej takich przypadków .
Zjawisko „trollingu” najczęściej podnoszą osoby „słabe” bo jest to jedyna ich forma obrony poprzez zdyskredytowanie adwersarza.
Forum internetowe to takie miejsce gdzie nikt nikogo nie zmusza do dyskusji do odpowiadania , czy w ogóle do pisania.
Osoba zrównoważona zaczepki trolla potraktuje milczeniem i nie ma z tym żadnego problemu.
Ale osoba nie panująca nad sobą na takie zaczepki odpowie i nie dając sobie rady argumentacją określi swego przeciwnika „trollem” myśląc że już odniosła nad nim „zwycięstwo”

Dla mnie osoby nazywane w Internecie „trollem” to przeważnie osoby bardzo inteligentne z dużą wiedzą , odznaczające się przemyślaną , logiczną i bardzo pomysłową argumentacja.
Dla mnie „troll” to bardzo pozytywny osobnik ponieważ bardzo rzadko używa wulgaryzmów i jest niezwykle aktywny w dyskusji, w przeciwieństwa do takiego „mamlasa” który nie potrafiąc dyskutować, rozpłacze się i woła mamę na pomoc.

Wniosek jest taki ,że nie wszystkie osoby nazywane „trollami” są nimi w rzeczywistości.
Natomiast karmienie trolla nie jest zjawiskiem złym , ale niewielu jest takich ,którzy potrafią trollowi podać paszę ,której on nie będzie potrafił przetrawić. I tu tkwi problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 03:09 PM
Post: #36
RE: Cop
Człowieku nie wymądrzaj się, też umiem tak napisać ale nie robie z siebie durnia pisząc w ten sposób Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 03:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 03:41 PM przez RSC-2.)
Post: #37
RE: Cop
Samym ,Nickiem" zrobileś z siebie....

A dlaczego mam nie pisać.?

To jest chyba forum. I w dodatku temat 'inne"

Dlaczego pisanie staje się zabronione?
A dlaczego nie wolno się "wymądrzać". Więc lepiej się "wygłupiać"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 04:57 PM
Post: #38
Bug RE: Cop
[Obrazek: 1da5ecba00085c2649a58409]

What's your problem man?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 05:15 PM
Post: #39
RE: Cop
Dajcie już spokój. Drążycie temat gościa, który jest jednym z wielu. Nie widzę w copie nic co go wyróżnia. Dyskutujecie o nim jak o jakimś Danie Rafaelu. To jest tak samo specyficzny gość jak RSC-2. Na wszystko ma odpowiedz, ze wszystkiego wybrnie bo używa takich zwrotów do których specjalnie przyczepić się nie da. Ale jednak drażni... Od kilku postów Metzger próbuje Wam to przekazać. Olać takich ludzi! Im mniej uwagi im się poświęca, tym mniej drażnić Was będą a i może się zmienią. W każdym razie olać ich. Są ważniejsze rzeczy..

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 06:42 PM
Post: #40
RE: Cop
Jerome
Masz rację.
Ma podobny styl pisania do mojego i być może dlatego go bronię.
Nie chodzi o treść poglądów. . Chodzi o odmienność od ogólnie przyjętych teorii .które głoszą wszyscy a które określił jakiś jeden „mądry autorytet” i nie zawsze znajdzie się „odważny” którzy napisze coś pod prąd.
Myślałem nawet ,że zaraz znajdzie się ktoś kto może powiedzieć ,że to ta sama osoba.
Przerabiałem już takie sytuacje.
Chyba przetransferuję się na bokser.org. Zatkniecie dwóch takich „myśleń” skutkowałoby ponownym odkryciem „teorii względności” . Ale na razie mam mało czasu. A dyskusji z cop-em potrzeba go wiele.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości