Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
08-10-2012, 07:28 PM
Post: #41
RE: Cop
@RSC-2
Obserwuje ten temat jak i inne, w których się wypowiadasz i rzeczywiście bardzo przypominasz Copa. Brakuje tylko jego klasycznego ''...lol...''.

W sumie nie rozumiem jak można było założyć temat poświęcony Copowi Big Grin a on pewnie tam siedzi po drugiej stronie i się cieszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 07:29 PM
Post: #42
RE: Cop
Że Tobie chce się w to bawić...

Ale jak już kiedyś zauważyłem, skoro Tobie bardziej zależy na gadaniu w ogóle niż o boksie.. to transfer na "główną" zrozumiały ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 07:36 PM
Post: #43
RE: Cop
RSC-2, nie masz podobnego stylu pisania poprostu próbujesz go naśladować Wink A jeżeli on jest zerem to ty kim jesteś ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 08:11 PM
Post: #44
RE: Cop
To czy ktoś jest zerem należałoby udowodnić.
Jakiś cytat, jakieś porównanie , uzasdnienie , przykład itp.

Bo jeżeli ktoś tylko tak powie, [a powiedzieć można wszystko] , to świadczy tylko o jego bezradności

Bandit
Epitetami obrażał Cię nie będę. Bo to nic nie daje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 08:19 PM
Post: #45
RE: Cop
Konkurs na bardziej "kosmiczną" odpowiedź trwa w najlepsze widzę

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 08:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 08:41 PM przez RSC-2.)
Post: #46
RE: Cop
I nawet wiem kto taki konkurs wygrał
Oto zwycięska wypowiedź:
Jerome
Że Tobie chce się w to bawić...

Ale jak już kiedyś zauważyłem, skoro Tobie bardziej zależy na gadaniu w ogóle niż o boksie.. to transfer na "główną" zrozumiały ;]

koniec wypowiedzi

Bardzo mi się podoba ten
tekst. Naprawdę.
No bo wszyscy się brzydzą poziomem pod artykułami na bokser.org , wszyscy wyśmiewają tam dyskusję , a nawet sugeruję ,że jest to miejsce gorsze od forum.
Ale jednocześnie wszyscy tam czytają i fascynują się tamtejszą dyskusja.
No bo gdyby było inaczej to skąd by wiedzieli o czym tam się pisze, jaki tam jest poziom i że istnieje taki czy inny pisarz.
A wiec chyba się tam przeniosę bo będzie to nobilitujące. Jast szansa że będzie o mnie głośno i na bokser.org z powodu moich komentarzy i tu na forum no bo wszyscy będę tu pisać jak „przygłup” pisze na bokser.org.
Popularność i sława gwarantowana a może nawet Nagroda Pulitzera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 09:36 PM
Post: #47
RE: Cop
(08-10-2012 08:40 PM)RSC-2 napisał(a):  I nawet wiem kto taki konkurs wygrał
Oto zwycięska wypowiedź:
Jerome

No bo wszyscy się brzydzą poziomem pod artykułami na bokser.org , wszyscy wyśmiewają tam dyskusję , a nawet sugeruję ,że jest to miejsce gorsze od forum.
Ale jednocześnie wszyscy tam czytają i fascynują się tamtejszą dyskusja.
No bo gdyby było inaczej to skąd by wiedzieli o czym tam się pisze, jaki tam jest poziom i że istnieje taki czy inny pisarz.
A wiec chyba się tam przeniosę bo będzie to nobilitujące. Jast szansa że będzie o mnie głośno i na bokser.org z powodu moich komentarzy i tu na forum no bo wszyscy będę tu pisać jak „przygłup” pisze na bokser.org.
Popularność i sława gwarantowana a może nawet Nagroda Pulitzera.

Nie wiem czy o to Ci chodzi ale ja na głównej nie czytam komentarzy. Ba! Nawet nie chodzę w newsy tylko czytam to co mam po wpisaniu bokser.org. Kiedyś oczywiście, zanim przyszedłem na forum to czytałem komentarze i nawet czasami pisałem coś od siebie ale nie zgodzę się z tym, że "wszyscy tam czytają i pisza" bo ja nie...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 09:55 PM
Post: #48
RE: Cop
Każdy wyjątek tylko potwierdza regułę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 09:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 09:58 PM przez Jerome.)
Post: #49
RE: Cop
Dobra RSC-2. Moim nadrzędnym celem nie jest uświadamianie Ci czegoś. Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje. Wypowiedziałem się o copie i tyle. Nie muszę Ci nic udowadniać bo jak mówiłem już.. szkoda mi na takie rzeczy czasu. Bez urazy tylko.

Wyłączam się z dyskusji bo męcząca się robi. Pozdrawiam wytrwałych.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 10:25 PM
Post: #50
RE: Cop
Forum to nie jest uświadamianie jeden drugiego tylko wymiana poglądów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości