Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
03-04-2015, 07:11 PM
Post: #311
RE: Wasze ulubione gry !
Jak chcesz grać dla sieki to nie ma różnicy :v :v.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2015, 08:25 PM
Post: #312
RE: Wasze ulubione gry !
GoW2 będe miał w przyszłym tygodniu,a grałeś w Residenta Evil4?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2015, 09:08 PM
Post: #313
RE: Wasze ulubione gry !
grał już ktoś w UFC na PS4, ja w demo narazie, grafa coś pięknego, + cała otoczka. niestety demo tylko dwóch zawodników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2015, 01:43 PM
Post: #314
RE: Wasze ulubione gry !
@Joker
Nie grałem :v.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 09:36 PM
Post: #315
RE: Wasze ulubione gry !



:v Specjalnie ściągnę Baldurs Gate :v :v :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 06:21 PM
Post: #316
RE: Wasze ulubione gry !
Krychu
Przechodziłeś Gow1?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 06:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2015 06:25 PM przez Sander.)
Post: #317
RE: Wasze ulubione gry !
A ja katuję sobie BF2 na Singlu z 16 botami, wow, rozgrywka wchuj Wink CoD2 zrobiony na Weteranie, forma jest Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 06:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2015 06:36 AM przez Krzych.)
Post: #318
RE: Wasze ulubione gry !
No nieźle polecieli z wymaganiami Wiedźmina 3. Dopiero co kupiłem nowy komputer za ok. 3000 i już ledwo na średnich ustawieniach pogram według zalecanych wymagań sprzętowych. Bez jaj, karta graficzna z 3GB VRam wymagana na średnie ustawienia... No ładnie. Choć to nie problem, bo moja karta jest podobno tylko 5% słabsza od takich kart, ale gorzej z procesorem, bo tutaj mam już 40% słabszy niż wymaganyBig Grin Trzeba było dozbierać jeszcze te 300 zł na jakiś dobry i5, a tak to z tym i3 trochę sobie pociąłem koszty i teraz jestem w plecy... Jedno jest pewne, czasy w których nowe gry "jakoś chodziły" na starszych komputerach się skończyły. Nie żebym tam miał jakąś super maszynę, ale kurde, kupujesz komputer pół roku temu, w testach na różnych stronach o grach oceny 9/10, a wychodzi sobie taki Wiedźmin 3 i ledwo pograsz na średnich ustawieniach... To się w sumie jeszcze okaże, bo te wymagania sprzętowe są zawsze zawyżone, czasem nawet potwornie zawyżone, ale kurde... Wymagania zalecane są takie, że sam procesor i karta graficzna to już 2800 zł...

Na pocieszenie pozostaje, że te gry są tak zajebiste graficznie, że nawet minimalne ustawienia wystarczą.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 11:35 AM
Post: #319
RE: Wasze ulubione gry !
Ja to się obawiam, że ten Wiedźmin może okazać się finansową klapą. Wymagania na komputer to raz. Nie sądzę, aby Polacy teraz biegli do sklepu i wydawali 3 koła, żeby pograć w jedną grę. To samo konsole. Wydanie tylko na PS4 i XBOX One też średnio. Nie jest ta konsolka jeszcze tak popularna w Polsce i większość na jeszcze starą generację. A też wydanie 2000 zł , aby pograć w Wieśka... - ja bym nie dał.
Wiadomo, mówię tu o polskim rynku tylko Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 01:15 PM
Post: #320
RE: Wasze ulubione gry !
GTA V zajebista optymalizacją, kupiłem na zatoce XD i sprawdziłem jak chodzi na moim szrocie. 1680x1050 i 25-30 fps na pentiumie e6700 oraz radeonie hd4850 to zajebisty wynik.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości