Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broner vs Porter
12-05-2015, 03:59 PM
Post: #11
RE: Broner vs Porter
Porter nawet jako dzieciak chodził w 66kg, nie ma chuja ten limit go zajedzie.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 04:18 PM
Post: #12
RE: Broner vs Porter
Moim faworytem w tym starciu jest jednak Porter, może nie wyraźnym, ale jednak. Porażka dla jednego i drugiego może być bolesna biorąc pod uwagę fakt, iż Broner już dostał bęcki od Maidany, a Porter od Brooka. Przegrany wiele straci sportowo i być może również finansowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 09:02 PM
Post: #13
RE: Broner vs Porter
Broner pewnie traktuję tą walkę jako test przed rewanżem ze swoim chińskim ziomeczkiem :v.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 11:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2015 11:47 PM przez Krzych.)
Post: #14
RE: Broner vs Porter
Broner wniósł z Moliną do ringu 157 funtów, a Porter z Brookiem 158.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2015, 09:55 PM
Post: #15
RE: Broner vs Porter
Antonio de Marco vs Rances Barthelemy na karcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 01:17 PM
Post: #16
RE: Broner vs Porter
Catchweight na ważeniu i najprawdopodobniej w dniu walki. O ile na początku byłem nagrzany na ten pojedynek, to teraz w ogóle przestaje mnie obchodzić. Robienie wszystkiego, aby gwiazdka Broner mógł zdobyć wartościowy skalp. Haymon miał wnosić nową jakość, a po raz kolejny (obok walki Garcia vs Paterson) brnie po pachy w patologie bokserskie. Liczę, że Porter mimo wszystko ubije Bronera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 02:37 PM
Post: #17
RE: Broner vs Porter
Skoro roznica w ringu w ostatnich walkach wynosi miedzy nimi jeden funt to moze nie bedzie tak zle.
Broner tez nie musi bezproblemowo robic limitu. Wiadomo ze to go faworyzuje, ale chyba nie az tak mocno.

Pomijajac juz ze umowne limity sa kijowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2015, 02:45 PM
Post: #18
RE: Broner vs Porter
Limit w dniu walki ? Broner ty kurwa pajacu, drugi maniek p kurwa mć...

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 07:43 PM
Post: #19
RE: Broner vs Porter
Bardzo ciekawie zapowiada się undercard tej gali:

-Rances Berthelemy, który przeskoczył aż o dwie dywizje (dziwna decyzja) zmierzy się z Antonio DeMarco.
-Utalentowany półśredni Errol Spence Jr zostanie przetestowany przez solidnego Roberto Garcię.
-Inny niepokonany i ciekawie zapowiadający się półśredni Samy Vasquez zmierzy się z niezłym Wale Omotoso.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2015, 05:50 PM
Post: #20
RE: Broner vs Porter
Ojciec Shawna twierdzi, ze limit nie bedzie problemem. W dniu walki bokserzy nie moga przekroczyc 154 funtow, a Kenny Porter twierdzi, ze jego syn nigdy takiego poziomu w ringu nie przekroczyl.

Tak czy siak, jest pewny swego (syna).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości