Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broner vs Porter
25-05-2015, 10:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2015 10:50 PM przez Krzych.)
Post: #21
RE: Broner vs Porter
Z Brookiem było 158, więc tragedii nie ma z tym 154 w dniu walki, w końcu nie wnosi 165 funtów do ringu. Mogliby zrobić walkę w pełnym 147 i 157 w dniu walki i nie byłoby wątpliwości. A tak to zawsze pozostanie jakieś ale i argumenty na umniejszanie zwycięstwu Bronera, jeżeli w ogóle wygra. Sam sobie stwarza taką sytuację, bo o ile limit w dniu walki typu nie przybieramy więcej niż 10 funtów od ważenia ma sens, bo to waga w ringu głównie ma znaczenie, a zasady ograniczające przybieranie masy po ważeniu mają wielu zwolenników i jest na to wiele argumentów, tak ten limit 144 na ważeniu to próba osłabienia Portera i nie służy to niczemu innemu jak usunięciu jego atutów, czyli siły i kondycji. A całego bezsensu dopełnia fakt, że Broner wnosi do ringu o 1-2 funty mniej niż Porter. Z Moliną miał 157. Może optymalnie przygotowany wniesie mniej, co może wyjaśniać limit 154 w dniu walki, ale to 144 na ważeniu to słaby pomysł.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2015, 06:05 PM
Post: #22
RE: Broner vs Porter
Szumenow-Flores dodane do karty. Walka o pas tymczasowy w cruiser , oczywiście WBA Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2015, 07:12 PM
Post: #23
RE: Broner vs Porter
Kurde, ja przez cały czas myślałem, że chodzi o tego Floresa co z Escandonem na gali Fonfary walczył. A to BJ Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 04:03 PM
Post: #24
RE: Broner vs Porter
Szumenow to ma chyba jakiegoś wujka w WBA, obił jednego anonima i już walczy o interim.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 04:08 PM
Post: #25
Bug RE: Broner vs Porter
Kurs na Bronka: 2,23! Chyba trzeba otworzyć konto w jakimś bukmacherze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 06:59 PM
Post: #26
RE: Broner vs Porter
Szumenov MA jakieś plecy w WBA. Ale teraz nie pamiętam kogo.
PRzecież nawet sędzia z ramienia WBA wypunktował mu wygraną z Hopkinsem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 07:06 PM
Post: #27
RE: Broner vs Porter
(02-06-2015 04:08 PM)Metzger napisał(a):  Kurs na Bronka: 2,23! Chyba trzeba otworzyć konto w jakimś bukmacherze.

Kibicuje Porterowi ale kasa to kasa,w takim razi3 trzeba coś postawić i liczyć że da radę :v
[Obrazek: 11045475_835357683168836_6482973734216542271_n.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2015, 03:20 PM
Post: #28
RE: Broner vs Porter
https://instagram.com/p/3xENQ7O4ST/?take...rienbroner

Co tu taka cisza :v ? Ja nie mogę się doczekać, będą grzmoty.
Ciekawe jak Broner wypadnie siłowo na tle dzika Portera? Czy będzie wstanie zrobić kurczaka przez 12 rund i wypunktować Shawna?
Ta walka to weryfikacja dla Bronera, jeżeli ją wygra to wraca na szczyt i w tym roku może jeszcze załapie się na pas w 4 kategorii wagowej.
Co do typu: Podejrzewam, że AB włączy kurczaka i będzie próbował wypunktować Portera z aktywnej defensywy, jeżeli mu się uda to wygra gładko na pkt.
Shawn musi zrobić ulicę, zmusić Adriena do statycznej defensywy w której robi błędy, spychać na liny jak chiński ziomal Adriena.
Wątpię aby walka zakończyła się KO, Broner podczas piekła z Maidaną pokazał, że jest twardzielem i ma serce ( szkoda,że tylko tyle). Co do Portera też nie mam wątpliwości.
Ostatecznie, myślę, że żadnemu z nich nie uda się zdominować rywala i walka zakończy się bliskim werdyktem punktowym. Skłaniam się ku Bronerowi, szybkość zadecyduje.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 06:23 PM
Post: #29
RE: Broner vs Porter
Kurde Porter to dla mnie top3 147 lbs ktory w pelnym limicie jest lepszy od Maidany ktory wygral z Bronerem. Wiec nie powinien miec wiekszych problemow szczegolnie ze jego wydolnosc + sila + ciag na rywala to pieklo dla wszystkich boxerów o czym przekonal sie i Paulie i Devon.

Pytanie tylko czy ten catch zabije Shawna. Wazenie duzo powie, ale wierze obozowi Portera ze ten umowny limit to nic zlego i stawiam na zdominowanie Bronera tak jak to zrobil Maidana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2015, 09:03 AM
Post: #30
RE: Broner vs Porter
Broner vs Porter to druga ciekawa po Lemieux vs N'Dam N'Jikam walka zbliżającego się weekendu. Tutaj również nie jest łatwo wskazać faworyta. wiele zależy od taktyki jednego i drugiego. Jakoś nie chce mi się wierzyć, iż walka zakończy się przed czasem, obstawiałbym raczej pełny dystans i niejednogłośne zwycięstwo Portera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości