Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
27-06-2018, 11:19 AM
Post: #6741
RE: Piłka nożna ogólnie
Patrząc jak gra Serbia i jak gra Brazylia to ja bym postawił na wyraźne zwycięstwo Serbów. Problem w tym, że rezerwy Brazylia ma dużo większe i jeśli uwolnią swój potencjał to pozamiatają Serbów.
Inna rzecz, że dokładnie taka sama sytuacja byla wczoraj: skłócona, kiepska ale z mega potencjałem Argentyna jednak odpaliła i pokonała solidnie prezentujących się Nigeryjczyków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2018, 01:02 PM
Post: #6742
RE: Piłka nożna ogólnie
Obstawiam remis bo świetnej walce , no i wygraną Szwajcarów w grupie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2018, 01:07 PM
Post: #6743
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja chciałbym Wygraną Brazylii ich pierwsze miejsce w
grupie, niech Meksyk też spokojnie wygra, oraz Niemcy
mamy Niemcy na drugim miejscu i co w 1/8 ?
Tak jest rewanż za 1:7. Ależ to byłby by emocje
Brazylia próbująca zmazać plame za blamaż u
śiebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2018, 03:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2018 03:44 PM przez szalonyAli.)
Post: #6744
RE: Piłka nożna ogólnie
No Korea mocna haha. Widać, że Niemcy wyjątkowo słabi. Wiadomo na tym etapie turnieju mocne drużyny nie będą pokazywały całego potencjału. Ale Francja, Anglia, Belgia, brazylia grają lepiej. Widać, że Niemcy nie są przygotowani.

Taki rewanż byłby słaby. Zobaczymy jak to będzie bo naprawdę Serbia może sprawić problemy Brazylii, Kostaryka Szwajcarii. Patrząc na grę poszczególnych ekip to starcie Meksyku z Szwajcaria sportowo mogło być lepsze niż Brazylii z Niemcami. Ale zobaczymy jakie padną wyniki tutaj.

Odnośnie par Francja - Argentyna. Francja ich jedzie. Dania - Chorwacja. Chorwacja pokazała moc grając rowerami i wygrywając. Powinni mieć więcej sił, no i pokazali że mają ławkę. Ale obstawiam, że dania będą się męczyć. Niby danie miałem za takiego czarnego konia turnieju ale Chorwacja jednak powinna ich ogarnac
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2018, 05:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2018 05:21 PM przez Wietnam.)
Post: #6745
RE: Piłka nożna ogólnie
Możemy się cieszyć że Niemcy też odpadli, ale to
jak szybko grają azjatyckie reprezentacje to my też
dostaniemy jutro w pape,( o "honor") tak mi się zdaję.
Niemcy bez pomysłu, wątpie aby Loew dopełnił
kontrakt do 2022 Tongue.

Przynajmniej będzie nowy mistrz świata. !

Masz rację @Ali taki rewanż Brazylia vs Niemcy
byłby teraz nierówny, chociaż szkoda że Brazylia
w jakiś sposób się nie zemści, może się zemścić
na Niemcach poprostu zdobywając mistrzostwo !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2018, 05:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2018 05:40 PM przez szalonyAli.)
Post: #6746
RE: Piłka nożna ogólnie
Tego to się nie spodziewałem. Co to było. Meksyk grający fenomenalnie rozbity przez Szwecję , Niemcy przegrywają z byle Koreą . Co to się odwaliło dzisiaj tutaj. Ogólnie Korea zaskoczyła mnie już z Szwecją z którą grali bardzo dobrze technicznie no i potrafili przyśpieszyć . Z Meksykiem też próbowali a Meksykanie swoim stylem i wychowaniem technicznym w zasadzie na to nie pozwalali. Tutaj spodziewałem się czegoś podobnego( Niemcy są lepsi technicznie i fizycznie od Koreańczyków), tymczasem Niemcy nie byli stanie przedstawić się Koreańczykom , którzy byli bardzo dobrze przygotowani i wyciągnieli wnioski z starcia z Meksykiem. Drugi mecz, tutaj brałem pod uwagę , że Szwedzi mogą to wygrać. Jak mówiłem Szwedzi wygrają tą grupę ;-) , dla mnie byli lepsi niż Meksyk. Ale spodziewałem się raczej skromniejszego wyniku. Szwedzi naprawdę są mocni , z Niemcami po prostu zagalopowali się chłopcy. Przecież grali bardzo dobrze , potem przestraszyli się , grali na utrzymanie , Niemcy szli na atak i doszli swojego. Z Meksykiem zagrali bez spiny i pokazali potencjał. Zobaczymy jeszcze może Brazylia odpadnie ;-) bo Serbia ma pokazała , że jest mocna. Wątpię w to , bo jednak Brazylijczycy wiedzą o to grają i raczej są dobrze przygotowani do turnieju ale spodziewam się charakteu po stronie Serbii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2018, 05:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2018 06:21 PM przez Wietnam.)
Post: #6747
RE: Piłka nożna ogólnie
@Ali widzisz dziś jeszcze takie coś-

Serbowie wygrywają z Brazylią, Szwajcaria z Kostaryką
i Serbia oraz Szwajcaria dalej? Szansa jest.

Brazylia też szału nie gra, to dopiero była by sensacja.

Niemcy są sceptyczni, pytałem kilku znajomych z
Niemiec po meczu, jak nastroje, niektórzy rozczarowani
ale też kilku wiedziało i przeczuwało przed mundialem
że takie coś może się zdarzyć i te rozczarowanie nie
aż tak wielkie, rozczarowanie jes takie że stało się
to z Koreą. Oglądali mecze przed mundialem i
widzieli że Loew traci koncept.

Faworyci odpadają albo sami się wykruszą, Niemcy out
w 1/8 Francja lub Argentyna też Smile może też Portugalia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2018, 07:57 PM
Post: #6748
RE: Piłka nożna ogólnie
No nie Brazylia powoli się rozkręca ale się rozkręca. Niemcy od początku mieli kłopot z tym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2018, 07:13 AM
Post: #6749
RE: Piłka nożna ogólnie
Trzeba przyznać że Brazylijczycy grają z meczu na mecz coraz lepiej. Jak na razie ratuje ich głównie Barcelona Big Grin Nie mogę się doczekać play offów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2018, 10:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2018 10:46 AM przez szalonyAli.)
Post: #6750
RE: Piłka nożna ogólnie
Brazylia Meksyk. No te drużyny zawsze walczą jak równy z równym. Ale zawsze wygrywają Brazylijczycy. I teraz pewnie będzie podobobnie. Szwecja - Szwajcaria. Szcwajcarzy jednak, dla mnie to czarny koń turnieju, a Szwedzi są mocni , więc może byc mega ciekawy mecz. Chyba , że Szwedzi będą grali jak z Niemcami na utrzymanie wyniku wtedy zobaczymy nudy . Stawiam na Szwajcarię
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 76 gości