Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
24-04-2015, 01:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2015 01:42 PM przez Krzych.)
Post: #321
RE: Wasze ulubione gry !
Ciekawe, bo np. GTA IV u mnie dosyć słabo chodziło. Co prawda pirat, bo nie gram w takie gry i chciałem tylko sobie zobaczyć z ciekawości, bo kiedyś grałem w GTA za dzieciaka, i na r9 270x i i3-4150 1920x1080 super stałych 60 FPS nie było. Ale możliwe że przesadziłem z ustawieniami, bo trochę tych suwaków tam było, a nie chciało mi się już tego ustawiać, bo nie planowałem dalej grać. Wiedźmin 2 jest fajnie zoptymalizowany, nawet na starym laptopie z kartą Intel HD 3000, czyli tragedia, grałem na tych 20 FPS. A teraz pięknie na ultra praktycznie bez spadków FPS. Oby trójka też nie zawodziła pod tym względem, bo brak optymalizacji łatwo może zniszczyć nawet genialne gry. Lepsza płynna ale średnia gra niż dobra ale zacinająca się wiecznie. Niestety minus posiadania dobrego sprzętu jest taki, że doświadcza się gry w 60 FPS, a od tego powrotu nie ma i potem czuje się każdy spadek nawet do 55 czy 50, a gra 25-30 staje się bardzo niekomfortowa i prawie niemożliwa. Nie myślałem że tak będzie. Kiedyś nie rozumiałem a nawet nabijałem się z osób, które mówiły, że spadki 50-55 FPS wpływają na grę, a spadki do 40 to już totalna kicha, ale teraz to bardzo dobrze rozumiem, niestety.

Kurcze no jestem trochę zawiedziony szczerze mówiąc. Myślałem, że ten komputer mi starczy na lata, a tu ledwo pół roku minęło i już mam procesor do wymiany i dysk SSD też by się przydałBig Grin No ale nic, na razie zobaczymy jak to wypadnie.

@kuba

To fakt, że takie wymagania mogą źle zadziałać na sprzedaż.
Co do kupna komputera to wiesz, nie kupujesz komputera dla jednej gry. Na prawdę warto mieć chociaż średni sprzęt. Nikt tu nie mówi o 5 tysiącach, ale za 2200-3000 można sobie złożyć coś bardzo fajnego. Szkoda tylko że dolar tak poszedł w górę. Za swój komputer teraz zapłaciłbym prawie 500 zł więcej niż pół roku temu.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 01:40 PM
Post: #322
RE: Wasze ulubione gry !
No u mnie GTA V chodziło lepiej niż IV :v :v:v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 08:39 PM
Post: #323
RE: Wasze ulubione gry !
I jak tam ktoś pykał już w nowego Wiedźmina?

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 09:30 PM
Post: #324
RE: Wasze ulubione gry !
Pykałem 20 minut u znajomego. Fajnie się gra, super grafika, wielki świat - na pierwszy rzut oka naprawdę spoko. Czy warto wydać na to te 250 zł? Nie wiem, musiałbym dłużej jednak popykać.
Ale pierwsze wrażenie pozytywne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 05:54 AM
Post: #325
RE: Wasze ulubione gry !
Ile? Wersja cyfrowa kosztuje 130, a pudełkowa 140. Chyba że mówisz o jakichś rozszerzonych. Ja na razie pobrałem pirata żeby sprawdzić czy mi w ogóle poleci, ale z optymalizacją jest ok. Ustawienia średnio-niskie z włączonymi tylko AA i Bloomem z postprocessingu, zszedłem z rodziałki 1920x1080 na 1600x1050 i dzięki temu mam stałe 60 FPS. Bardzo fajnie jest zoptymalizowane, a pewnie będą jeszcze jakieś patche, więc można spokojnie próbować nawet na średnio-słabych PC.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 07:47 AM
Post: #326
RE: Wasze ulubione gry !
Kubala chyba mial na mysli wersje na konsole Smile

Albo jakas hardkorowa kolekcjonerke.

Ja w spokoju poczekam: az to spatchuja, gra stanieje itd. itp. Zdaze skonczyc wczesniejsze czesci i w ogole.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 04:04 PM
Post: #327
RE: Wasze ulubione gry !
No dokładnie, ja pykałem na PS4 i gwoli ścisłości gra kosztowała 220 nie 250 Wink Błąd w sztuce.
Ja bym chyba nawet spróbował sobie to pobrać, ale nie wiem czy to się nie mija z celem. Niby komp w domu całkiem poprawny i wszystko chodziło, ale jednak ten Wiedźmin ostre wymagania ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 04:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2015 04:11 PM przez Krzych.)
Post: #328
RE: Wasze ulubione gry !
Też miałem plan żeby poczekać, ale ściągnąłem pirata żeby sprawdzić jak chodzi i okazało się że jest bardzo w porządku i powyżej oczekiwań, więc nie miałem już na co czekać i kupiłem.

@kuba

Napisz specyfikację kompa to Ci powiem czy jest sens ściągać. No i ile FPS to jest dla Cb grywalne, bo różne są opinie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 05:31 PM
Post: #329
RE: Wasze ulubione gry !
Krzych
Jak będę w domu na weekendzie to ci podeślę. Ciekawy jestem czy pociągnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 11:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2015 11:48 AM przez Krzych.)
Post: #330
RE: Wasze ulubione gry !
Ale jest dobry boks w tym Wiedźminie. Footwork, zejscia, garda, wszystkoSmile Szkoda tylko że ciosy losowe. Cały system walki z resztą się opiera na pracy nóg i odskokach w odpowiednim momencie. Zajebiście to zrobili. Lubiłem Wiedźmina 2, ale to wieczne turlanie i tarzanie się po ziemi nie było fajne. Teraz jest zajebiście, można na prawdę wyrobić skilla. O niebo lepszy system walki niż w dwójce, po prostu wybornie się gra, praca nóg, odskoki, kontry, z silniejszymi potworami mega taktyczna walka, w której czasem trzeba samemu 2 razy nie trafić i 2 ataki przepuścić i dopiero wtedy się otwiera droga do celnego ciosu. I co najważniejsze stoi się naprzeciwko przeciwnika i szuka dobrego kąta do uderzenia, zamiast biegać w kółko jak debil i turlać się po ziemi jak w dwójce. No wyborny system walki po prostu. A to przecież dopiero początek, co będzie z rozwiniętą postacią i jak się trochę własnych umiejętności złapie...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości