Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
18-09-2013, 01:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2013 01:11 PM przez Splint3rPL.)
Post: #11
RE: Wasze ulubione gry !
(18-09-2013 09:16 AM)kubala1122331 napisał(a):  Splint3PL
Mówisz, że warto zagrać w Dead Island? Kupiłem tę grę w CD Action ostatnio, ale trochę poczytałem recenzji, opisów no i pooglądałem trochę screenów, ale ogólnie mówiąc nie zachwyciły. Tak więc dałem spokój i nie instalowałem. Myślisz, że warto trochę porozpierdzielać zombiaków?Tongue
Gra jest dość specyficzna i nowatorska. Jeżeli ktoś chce przeżyć trzymają na napięciu historię i poznać ciekawych bohaterów to się zawiedzie. Ale naparzanie zombiaków po łbie kijem daje niesamowitą frajdę. System walki jest naprawdę dobry, broni od cholery i jeszcze trochę (do tego można je ulepszać), lokacje całkiem przyjemne - jest spoko. Szczególnie w kooperacji z kimś znajomym. Ja przeszedłem to z kumplem gadając na Skype o różnych pierdołach i jednocześnie ganiając nieumarłych z tasakiem w ręku. Sesyjka w Dead Island po matmie - to było to! : )
Można się pośmiać i fajnie pobawić, naprawdę.

PS. A ponieważ za grę odpowiedzialni są Polacy, to przemycili kilka smaczków. Na jednym wzgórzu widnieje flaga naszego pięknego kraju, a tuż po rozpoczęciu gry możemy się natknąć na pewną panią, która odmawia po polsku "Ojcze nasz" (a wszystkie pozostałe głosy są w języku angielskim).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 02:11 PM
Post: #12
RE: Wasze ulubione gry !
@Kubala

Co do Dead Island to bardzo polecam , świetna gra pod warunkiem ,że masz z kim zagrać , mordowanie zombie z kolegami sprawia ogromną frajdę Big Grin Jednak samemu potrafi szybko się znudzić.
Co do Mafii to wielka szkoda =/ uwielbiam gry w takich oldschoolowych klimatach :o

@ Sander

DDay w MoHu też byl epicki Big Grin

@Splint3r
Polecam zagrać w Gothic 2 , w szczególności z dodatkiem Noc Kruka , aktualnie pogrywam , wspaniały klimat Wink
A co do CoD4 : Modern Warfare mam zbliżoną opinie , jak dla mnie jeden z lepszych trybów multiplayer
Max Payne 1-2 zajebiste gry , ten slow motion Smile


O dziwo nikt nie wspomniał o Wolfenstein : Return to The Castle. Wymagający poziom trudności , poszukiwanie apteczek i te dziwne "stwory" pamiętam jak ich się bałem *.*

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 02:44 PM
Post: #13
RE: Wasze ulubione gry !
Jako dzieciak zaczynałem od Croca, Raymana, Kapitana Pazura, Alladyna, Wolfa-3D itp. Później były Fallouty (zwłaszcza dwójka!), Divine Divinity, także Gothic 1 i 2, grywałem też w Risena - dwójka mi się podobała. Uzależniony byłem od CM4 (Championship Manager), w FM 2011 też długo grywałem jeśli chodzi o managery.

Ogólnie strasznie dużo rzeczy ograłem, FPSy - Return to Castle Wolfenstein (też się za dzieciaka strasznie bałem, jak większość znajomych prawie cała gra na kodach, żeby się nie posikać Big Grin), wszystkie CoDy, kultowy MOH, Half-Life 2, z nowych - przede wszystkim obie gry z uniwersum Metro, Bulletstorm, Rage, jeśli chodzi o multi to długo pogrywałem w Team Fortress 2;

Największa miłość to chyba jednak RPGi, dzisiaj skończyłem nadrabiać zaległości i przeszedłem wszystko z Dragon Age'a (podstawka + przebudzenie + DLC), bo zbierałem się do tego od dawna. Mass Effecty też genialne, ale wolę te bardziej old schoolowe a DA taki jest.

Generalnie temat jest strasznie rozległy, zwłaszcza że są jeszcze gry sportowe, przygodówki (Ace Ventura, Larry, Książe i Tchórz!)...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 03:07 PM
Post: #14
RE: Wasze ulubione gry !
@Matys
Imo Risen 1 był całkiem przyjemny , czuć było taki "gothicowy" klimat

Temat jest strasznie rozległy ale to bardzo dobrze, , przyda się rozruszać forumWink.


Panowie o co sądzicie o serii Heroes : Might and Magic ?
Pierwszy kontakt z tą serią miałem w przedszkolu , pamiętam jak w jakiś chipsach były karty z postaciami z Heroes IV , to się zainteresowałem i zakupiłem( no dobra ojciec mi kupiłTongue) wspomnianą grę i powiem szczerze ,że bardzo mi się spodobała , wspaniała muzyka i spodobał mi się motyw z "wolnym "bohaterem w trakcie bitwy, no co by nie mówić w porównaniu do 3 , 4 jest nazbyt łatwo ale i tak ją najbardziej cenie . Następnie zagrałem w 3 część, długo nie pograłem bo ją zgubiłem , pamiętam że była cholernie trudna i zgubiłem do niej płyty.Potem przyszła 5 część która była dobra ale mnie nie zauroczyła . I ot co koniec historii z serią Heroes . Ostatnio męczę się trochę z 3 ale brak mi motywacji .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 03:32 PM
Post: #15
RE: Wasze ulubione gry !
Zapomniałem jeszcze o Quake III.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 04:15 PM
Post: #16
Bug RE: Wasze ulubione gry !
(18-09-2013 03:07 PM)KrychuTMT napisał(a):  Heroes : Might and Magic ?
Toż to gra kultowa! Jedne z największych arcydzieł w historii gier komputerowych. Mówię głównie o 3 części, bo 4 to jakieś nieporozumienie, a kolejne były tylko odgrzewaniem starego kotleta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 04:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2013 04:30 PM przez kubala1122331.)
Post: #17
RE: Wasze ulubione gry !
KrychuTMT
Herosów 5 mógłbym spokojnie dodać do mojej listy, tyle że trochę jej brakowało kampanii, która była po prostu nudna. Nie podobało mi się, że uzbierałeś sobie tysiąc woja, po czym przeszedłeś do następnej misji i wszystko trzeba było zbierać od nowa, wojska cudownie znikały. Do tego monotonna ta kampania i nudna.
Ale i tak mam bardzo dobre wspomnienia z gry. Kapitalnie grało się na dwóch. Pamiętam jak wieczorami, już parę lat temu, siadaliśmy z bratem i rozgrywaliśmy całą rozgrywkę. Zawsze po 6-8 godzinach gry następowała bitwa. To było kapitalne, tony wojska (około 9k na łebka) walczyło ze sobą, około godziny. Niesamowite.
Nie grałem w Heroes 1-4, a z 6 miałem styczność, ale kampania słabiutka, nie mam z kim grać w domu, a przez internet nie było, jeszcze wtedy, zbyt wielu chętnych. Także i ja skapitulowałem.

Chyba po ukończeniu Mafii II, którą pewnie dziś skończę, to chyba, że gdzieś się zatne (ach, te doki...) i porozwalam trochę zombiaków. Na nowo narobiliście mi chęci na Dead Island: ) Jest jeszcze opcja, że zgubiłem gdzieś płytkę, ale mam nadzieję, że w gdzieś w moim burdelku ją znajdęTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 04:32 PM
Post: #18
RE: Wasze ulubione gry !
@Metzer

Możesz mi wyjaśnić skąd taki hejt na 4 ? Serio nie wiem ,bo od 4 zaczynałem i mi się podobała

@kubala
Bo w Heroes generalnie najlepiej gra się z kimś Tongue Koniecznie zagraj w heroes 3 , to klasyka gier komputerowych ! Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 04:32 PM
Post: #19
RE: Wasze ulubione gry !
Masę gier się sprawdziło przez te wszystkie lata. Ja zawsze lubiłem gry niszowe niezbyt popularne produkcje np Myth Upadli Władcy czy Hidden Dangerous. Zapominać nam nie wolno o paintowym Deluxe Ski Jumping. Lubię też wracać do Soldier of Fortune, F1 2008 i Kozacy Wojny Napoleońskie. Myślę że ze 150 gier zalega gdzieś na regale w moim mieszkaniu. Kawał historii Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 04:44 PM
Post: #20
RE: Wasze ulubione gry !
KrychuTMT
Ale wiesz, kampania to jednak jest jak dla mnie najważniejsza część gry, trochę wystawiająca notkę tej grze. Ja najczęściej gram bardzo późno w nocy (koło 2.00) i nie ma wielu chętnych online. Pograłbym w kampanię, ale ta jest słabiutka. Nie powinno tak być... W taką FIFĘ bardzo fajnie się gra online, ale również granie z komputerem sprawia radochę. Tu niestety tak nie jest.

Sander
320 m w Planicy w trójce Deluxa kiedyś skoczyłemTongueCool Świetna gra, nie wiem tylko 0 co biega w czwórce. Jeszcze nie zdarzyło mi się ustać skoku...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości