Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
18-09-2013, 04:54 PM
Post: #21
RE: Wasze ulubione gry !
@Kubala
No cóż kampanie w Heroes nie są zbyt ciekawe to fakt Big Grin No to pozostaje ci pełne akcji Dead Island , tam nie ma miejsca na nudę Wink

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 05:24 PM
Post: #22
RE: Wasze ulubione gry !
KrychuTMT
Wiesz, nie jest tak, że ja gram tylko w gry, które zwiększają adrenalinę i jest cały czas akcja. Wręcz przeciwnie. Lubię gry w których trzeba trochę pogłówkować, pomyśleć. Ale kampania w Herosach nie dość, że jest nudna, to jeszcze do dupy zrobiona. Jak można zrobić, by znikało wojsko? Co się z nimi stało? Pies ich zjadł?

Uaktualniam tu swoją listę, bo pisząc o pogłówkowaniu przypomniała mi się jedna magiczna gra.
SYBERIA 1 i 2
Magiczna, świetna, kapitalna przygodówka. Zdecydowanie najlepsza gra tego typu. Piękne lokacje, ciekawa i fascynująca przygoda. Do tego nostalgiczna, opowiadająca o szukaniu szczęścia, o szukaniu własnego miejsca, o poznawaniu samego siebie. Sama gra może nie jest zbyt trudna, ale to jest akurat wielki walor tej gry, bo człowiek nie wkurza się na jakieś poszukiwania, które trwają w nieskończoność, tylko może wejść w fabułę. Jeśli ktoś chce zagrać w coś naprawdę fajnego i wciągającego nie polegającego na strzelaniu i skradaniu się, musi w to zagrać. Kiedyś przez tą grę nie poszedłem do szkoły, grałem całą noc i dopiero o 9.00 rano uświadomiłem sobie która godzinaTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 05:40 PM
Post: #23
RE: Wasze ulubione gry !
Kupiłem ją - część 2 podczas pobytu w Hiszpanii parę lat temu i nie grałem. Odpaliłem po dwóch latach i rzeczywiście świetnie odtworzony klimat - zimno mi się robi jak ją wspominam Tongue Bardzo dobra przygodówka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 06:16 PM
Post: #24
RE: Wasze ulubione gry !
Teraz przypomniało mi się o świetnym RTS mianowicie Age of Empires :O. Eh kiedyś to się grało w te wszystkie nowości . Grałem tylko w 3 i bardzo mile wspominam tą grę, kampania była wspaniała , aż kusi czasem wrócić do AoE .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 07:32 PM
Post: #25
Bug RE: Wasze ulubione gry !
(18-09-2013 04:32 PM)KrychuTMT napisał(a):  Możesz mi wyjaśnić skąd taki hejt na 4 ? Serio nie wiem ,bo od 4 zaczynałem i mi się podobała
Jeżeli zacząłeś od 4 to miałeś pecha, bo przyzwyczaiłeś się do najgorszej gry cyklu. Wszyscy, którzy zaczynali od wcześniejszych części zjechali czwórkę niemiłosiernie. Pograj sobie w trójkę, a zobaczysz, że to najlepsza część.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 07:40 PM
Post: #26
RE: Wasze ulubione gry !
(18-09-2013 07:32 PM)Metzger napisał(a):  
(18-09-2013 04:32 PM)KrychuTMT napisał(a):  Możesz mi wyjaśnić skąd taki hejt na 4 ? Serio nie wiem ,bo od 4 zaczynałem i mi się podobała
Jeżeli zacząłeś od 4 to miałeś pecha, bo przyzwyczaiłeś się do najgorszej gry cyklu. Wszyscy, którzy zaczynali od wcześniejszych części zjechali czwórkę niemiłosiernie. Pograj sobie w trójkę, a zobaczysz, że to najlepsza część.

Ostatnio pogrywam w H3 i stwierdzam ,że jest sporo trudniejsza od 4 , muszę dłużej przy niej posiedzieć ,póki co trójeczka wymiata Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 08:05 PM
Post: #27
RE: Wasze ulubione gry !
Jak dla mnie absolutnie najlepszą grą jest ciągle GTA... od małego kordupla jestem fanem tej serii, ale oczywiście Heroes, Simsy, NFS to również klasyki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 08:13 PM
Post: #28
RE: Wasze ulubione gry !
Grał ktoś w Hitman Blood Money? Jestem fanem tej serii podobnie jak GTA,NFS.FIFA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 08:16 PM
Post: #29
RE: Wasze ulubione gry !
@BESTIA
Kiedyś grałem, super gra Big Grin trzeba dużo cierpliwości do tej gry. Jednak w pewnym momencie można było tak mocno wczuć się w tego Hitmana, że aż strach mocniej w klawiaturę klepnąć Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 08:20 PM
Post: #30
RE: Wasze ulubione gry !
O rany Hitman!
Ile godzin przy tym łysku się spędziło. Dwójka ulubiona ale mam i grałem we wszystkie. Majstersztyk.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości