Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
18-09-2013, 08:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2013 08:22 PM przez KrychuTMT.)
Post: #31
RE: Wasze ulubione gry !
Empire Earth

Jak dla mnie król RTSów , 1 część to była gra przy której siedziałem godzinami , wspólne rozwijanie "państwa" z ojcem , coś wspaniałego .Fajny motyw z bohaterami dla danej epoki.
2 część była bardziej rozbudowana ,jest niby lepsza , ładniejsza ale brakuje jej te czegoś (super kwadratowej grafikiBig Grin?). Trójki pozwolę nie skomentować .

Wiedźmin
W moim subiektywnym odczuciu 1>2 . Ten zajebisty klimat w Wyzimie klasztornej , czuć było tą złowieszczą atmosferę, Baranina na propsie !, dialogi,muzyczka , klimat to wielki + , jednak skopany system walki uniemożliwił mi ukończenie tejże wspaniałej gry . Imo 2 część była bardziej widowiskowa ale straciła na klimacie i swojej słowiańskiej otoczce .


A teraz pytanie do was . Co sądzicie o Assasins Creed ?!

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 08:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2013 08:23 PM przez BESTIA.)
Post: #32
RE: Wasze ulubione gry !
Teraz szykuje się na Hitman: Rozgrzeszenie, tylko nie wiem czy karta graficzna wytrzyma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 08:32 PM
Post: #33
RE: Wasze ulubione gry !
Assassin jest miodny i przechodziłem namiętnie wszystkie odsłony, z tym, że ostatnia część już jakaś taka nużąca i tę akurat przeszedłem już trochę "z przymusu" bardziej niż z własnej chęci Tongue Nowa część w stylu piratów z karaibów też jakoś mnie nie kręci, ale zobaczymy.

Nowego Hitmana ogram na konsoli, mam go z ps plus, tylko czasu było brak. Teraz mam ze dwa tygodnie luzu i wykorzystuję to na nadrobienie zaległości - czytam, oglądam filmy, boks i przechodzę gry, jestem wyczerpany Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 08:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2013 08:43 PM przez KrychuTMT.)
Post: #34
RE: Wasze ulubione gry !
Też mnie w ogóle te pirackie klimaty nie kręcą , trójeczka była fajna , Connor imo fajna postać , styl walki i czas akcji bardzo mi się podobał.Jedynka była dosyć schematyczna ale podobały mi się dialogi z templariuszem w których poddawali wątpliwości działania Altaira . Dwójeczka super, BH był ok , Revelations mimo wielu hejtów bardzo mi się podobał , miecz vlada palovnika , wspaniała rzecz , piękne kontry !

Grał ktoś w AC na Vite ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 08:49 PM
Post: #35
RE: Wasze ulubione gry !
Colin Mcrae 2 - graliście?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 08:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2013 08:52 PM przez KrychuTMT.)
Post: #36
RE: Wasze ulubione gry !
Patrze na screeny w google i stwierdzam ,że grałem , pamiętam tą gierkę jednak za dobrze mi w niej nie szło ;(

W lego racers grał ktoś ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 09:25 PM
Post: #37
RE: Wasze ulubione gry !
Grał ktoś w Twierdza Krzyżowiec lub De Lux?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 09:26 PM
Post: #38
RE: Wasze ulubione gry !
Mój kumpel w to gra nałogowo..
Mi to wgl nie podchodzi. Mówię o Twierdzy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 09:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2013 09:30 PM przez KrychuTMT.)
Post: #39
RE: Wasze ulubione gry !
Pytanie powinno brzmieć kto nie grał w Twierdze :O
@Sander
Też uważam ,że to nic specjalnego , ale klasyk to klasyk Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 01:44 AM
Post: #40
RE: Wasze ulubione gry !
KrychuTMT
Ja nawet nie wiem co to ta Twierdza jestTongue
Hitman nawet ciekawa gierka, choć mnie nigdy nie wciągnęła. Mam nawet jakiegoś starego na płytce, ale raczej już nie wrócę do tej gry.

Jako, że padła tu nazwa Assassin Creed, to mam pytanie. Wiem, że to nie do końca ten temat, ale nie ma sensu zakładać nowego i zaśmiecać forum.
Otóz zakupiłem sobie parę miesięcy temu AC2, zainstalowałem, włączyłem, pograłem, wszystko cacy. Jednak kiedy chciałem włączyć grę drugi raz nie mogłem, ponieważ kazało mi wpisywać klucz. Wydawało mi się to dziwne, bo już wpisywałem cd key. Spróbowałem i wyskoczyła mi informacja, że klucz został już zużyty. Szczerze mówiąc odpuściłem szukanie jakiegoś info, bo na necie nic znaleźć nie mogłem, ale może tutaj ma ktoś pojęcie co się stało?Smile

Mafia II już, jak mówi klasyk, przeszęta: ) Ciekawe otwarte zakończenie (jak u Kinga) prowadzące tylko do jednego - trzeciej częściBig Grin Nie wiem czy będziemy dalej bawić się Vito (jakoś nie lubię tej postaci, Tommy z jedynki podobał mi się o wiele bardziej) i Joe, ale myślę, że będzie takie nawiązanie jak w dwójce, kiedy zabijasz swojego bohatera z jedynki. Ja już czekam na III...

A co byście powiedzieli o takiej grze jak Kane & Lynch 2? Kolejna zakurzona gra, którą kiedyś kupiłem, a nawet nie zainstalowałem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości