Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
25-09-2013, 05:03 PM
Post: #51
RE: Wasze ulubione gry !
Że jeszcze nikt nie wymienił tu Fight Nighta Wink

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 05:10 PM
Post: #52
RE: Wasze ulubione gry !
Też jestem tym lekko zdziwiony ;o

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 06:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2013 06:24 PM przez redd.)
Post: #53
RE: Wasze ulubione gry !
Z moich ulubionych i kultowych gier:

Seria GTA - Pamiętam jak w III kl podstawówy chodziłem po lekcjach z kumplami do kafejki pograć w GTA 2. Później oczywiście musiałem koniecznie "zaliczyć" każdą następną część. Moją ulubioną częścią jest IV, jakoś klimat, historia i główny bohater najbardziej przypadły mi do gustu. Za jakiś czas kupię sobie V - obowiązkowoWink

Fifa 2002 & 2003 - W 2002 jako dzieciak stworzyłem całą I ligę z dokładnymi składami xD Jak dostałem 2003 na gwiazdkę, to niemal byłem przyspawany do monitora przez kilka dni (a na podwórku zazdrościli, bo jako pierwszy miałem 03 xD).

Fallout 2 - Praktycznie co rok odpalam sobie na nowo F2. Mimo wielu lat ta gra jest mega grywalna i daje ciągle olbrzymie pole wyboru jeżeli chodzi o fabułę.

F1 Challenge 99-02 - Kiedyś grałem w to maniakalnie. Ślęczenie nad ustawieniami bolidu, aby uzyskać te 0,3s na okrążeniu. Swoje pierwsze zwycięstwo w tej grze pamiętam do dziś - P1 na Nurburgringu w sezonie 2000 w barwach BAR xD
Hitman I - Gra wymagająca myślenia, nie było miejsca na bezmyślną napierdalankę tylko trzeba było mieć planWink

Blood Rayne - Jedna z fabuł, które bardziej mnie wkręciły. Wampiryzm, nazizm i zjawiska paranormalne;p

Colin McRae 2 - Strasznie grywalne, najlepsze rajdy w jakie grałem ever.

Fight Night R4 - Cały czas w to gram, ciągle jestem w prime ;D Mój styl to defensor - kontrbokser. Jab, odchylenie, kontra. Ulubiony pięściarz z tej gry? Sergio Mora;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 10:11 AM
Post: #54
RE: Wasze ulubione gry !
Jest taka sytuacja. Jesteście fanami gier, co wybieracie, nowego kompa (do 2000zł) czy konsolę do gier PS3 lub Xbox360 z takimi grami jak GTA5, FNChampion...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 10:32 AM
Post: #55
RE: Wasze ulubione gry !
Gram tylko w jedną grę, a w zasadzie serię gier - Football Manager. Także konsola mi zbędnaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 11:17 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2013 11:22 AM przez Splint3rPL.)
Post: #56
RE: Wasze ulubione gry !
(27-09-2013 10:11 AM)RedHawk napisał(a):  Jest taka sytuacja. Jesteście fanami gier, co wybieracie, nowego kompa (do 2000zł) czy konsolę do gier PS3 lub Xbox360 z takimi grami jak GTA5, FNChampion...

Osobiście wolę grać na PC, ale teraz nie będę miał takiej możliwości. Przeprowadzam się do innego miasta na studia i nie zabieram ze sobą stacjonarnego kompa. Tylko konsola będzie mi towarzyszyć : ).

W dużej mierze zależy w co lubisz grać. Jeżeli grywasz w RTSy, strategie, managery piłkarskie, albo FPSy (tak na poważnie), to PC będzie lepszy.
Konsole też mają swoje "eksluziwy": Fight Night, UFC, Heavy Rain, Gears of War, Killzone, Uncharted, GTA V (przynajmniej na razie) itd.
Wydaje mi się, że do takiego luźnego popykania lepsza jest konsola. Wsuwasz płytkę, w dupie masz wymagania sprzętowe i grasz. Konsola lepsza jest też do jakichś spotkań ze znajomymi. MMA z kumplem przy browarku to naprawdę fajna sprawa. No i plus jest taki, że dopóki nie ukaże się kolejna generacja konsol, nie myślisz o wymaganiach. Każda gra po prostu MUSI działać.

A jeżeli chodzi o sam wybór konsoli, to polecam PS3. Zyskujesz przy okazji odtwarzacz filmów blu ray, a multiplayer w przeciwieństwie do Xklocka 360 jest darmowy.

Trzeba tylko pamiętać, że konsolowe premiery są zdecydowanie droższe niż PCtowe. Weźmy takie Call of Duty: Black Ops 2. Na PC kosztowało jakieś 120 zł, a na konsoli z 250 (można kupić takiej, ale w empikach tak to mniej więcej wygląda). Do tego w przypadku PCta często pojawiają się reedycje po jakieś 30 zł. Na konsolach czegoś takiego nie ma. Nie spotkałem gry tańszej niż 100 zł, nawet jeśli to produkcja, która ma już kilka lat.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 11:38 AM
Post: #57
Bug RE: Wasze ulubione gry !
(27-09-2013 10:11 AM)RedHawk napisał(a):  Jest taka sytuacja. Jesteście fanami gier, co wybieracie, nowego kompa (do 2000zł) czy konsolę do gier PS3 lub Xbox360 z takimi grami jak GTA5, FNChampion...
Zaczekałbym parę tygodni na premierę PS4.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 12:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2013 12:24 PM przez RedHawk.)
Post: #58
RE: Wasze ulubione gry !
@Metzger
Racja, ale PS4 będzie kosztowało o wiele więcej, w dodatku nowe gry na PS4 również pewnie będą kosztowały więcej niż te na PS3. W dodatku nie ukrywam, że chciałbym pograć w takie gry jak UFC, Fight Night itd a póki co te gry nie wyszły jeszcze na PS4.

@Splinter
Czyli mówisz, że PS3 jest lepszy od Xboxa? czyli jak kupię PS3 to od razu mam neta i mogę przez niego grać? nie muszę kupować żadnych dodatków itd? w sumie wydaje mi się, że PS3 ma lepszą grafikę niż Xbox, nie uważasz? w końcu jest to konsola kilka lat młodsza od X'a. No, ale jest jeden minus, Xboxa można było przerobić, PS3 nie. Tak czy inaczej chyba dla kogoś kto chce pograć w najnowszy gry lepszym wyjściem jest właśnie zakup konsoli, kupię PC i nie dość, że zapewne GTA 5 mi nie pójdzie to za 1-2 lata właściwie ''nowy'' komputer będzie już stary a w przypadku konsol tak jak napisałeś, kupuje grę i gram nie martwiąc się o wymagania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 12:32 PM
Post: #59
Bug RE: Wasze ulubione gry !
(27-09-2013 12:21 PM)RedHawk napisał(a):  chciałbym pograć w takie gry jak UFC, Fight Night itd a póki co te gry nie wyszły jeszcze na PS4
To gry na PS3 nie pójdą na PS4? Nie znam się, więc pytam, ale brzmi to dla mnie nielogicznie.

Pomimo ceny nie kupowałbym sprzętu, który właśnie schodzi ze sceny. Wolałbym zapłacić więcej za nowinkę, która będzie inwestycją na kilka najbliższych lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 12:35 PM
Post: #60
RE: Wasze ulubione gry !
@Metzger
Pewnie, że nie pójdą. Dla mnie to logiczne, spójrz, gdyby każda gra z PS3 działała na PS4 to jaki sens byłoby wydawać GTA 5 na konsolę PS4 ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości