Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
29-09-2013, 06:58 PM
Post: #71
RE: Wasze ulubione gry !
Ja mam PS2 tylko ale jeśli będę miał zamiar wrócić do grania to w PS3 zainwestuję. Xbox mnie nie jara.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 07:17 PM
Post: #72
RE: Wasze ulubione gry !
Ja mam PS3 i Vitę + abonament PS Plus (195 zl za 15mcy) - świetna sprawa, xbox jest przez to lata świetlne za playstation. Co miesiąc ~5 nowych gier i to takich naprawdę dobrych, tylko czasu brak, żeby to wszystko ograć Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 07:20 PM
Post: #73
RE: Wasze ulubione gry !
Wiadomo , że Sony > Microsoft .

@Matys
Dużo jest tytułów na Vite ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 07:36 PM
Post: #74
RE: Wasze ulubione gry !
Ja nie narzekam, chociaż może trochę brakuje jakichś dużych produkcji. A nie narzekam, bo dla dużych, znanych gier mam ps3, a na tej konsolce miodnie gra się przede wszystkim we wszelkiego rodzaju platformówki (Rayman!). Chociaż są też gry, które pokazują jej możliwości - Uncharted czy Killzone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 07:48 PM
Post: #75
RE: Wasze ulubione gry !
Myślę , że więcej gier na Vite wyjdzie wraz z PS4 , o ile dobrze pamiętam to ktoś z Sony tak mówił. Niedługo pojawi się Vita 2000 w cenie 600-700 pln to chyba sobie ją sprawie .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 10:12 AM
Post: #76
RE: Wasze ulubione gry !
@Krychu
Vita ma grafikę prawie jak PS3 więc wersja TV dużo gorsza nie będzie. Swoją drogą dziwne... przecież już PSP dało się podłączyć do TV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 10:32 AM
Post: #77
RE: Wasze ulubione gry !
Ktos wspomnial o NFS. Fajna gra, az sie dziwie, ze dopiero jakis temu-za namowa dzieciaka-zagralem. "Most Wanted" to ostatni NFS ktory przeszedlem i bardzo mi sie podobal. Gry to dobra rozrywka jak sie nie ma nic do roboty, tylko jak w przypadku seriali, to za*ebisty zlodziej czasu, jak kiedy ktos trafnie to okreslil tu na forum.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 10:34 AM
Post: #78
RE: Wasze ulubione gry !
@BMH
Zagraj w NFS Carbon.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 10:51 AM
Post: #79
RE: Wasze ulubione gry !
Gralem, gralem. Trzy czesci zaliczylem NFS, ale najbardziej przypadla mi do gustu czesc "Most Wanted" i Underground, lub Undercover(nie pamitam), tam byla ta pisoenkarka Christina Milan.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2013, 02:04 PM
Post: #80
RE: Wasze ulubione gry !
NFS :Road Challenge na PS 1 , jedyny NFS w jaki grałem Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości