Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
29-12-2013, 08:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 08:21 PM przez redd.)
Post: #131
RE: Wasze ulubione gry !
Kiedyś grałem na pc, przez naprawdę długi czas w F1 Challenge 99-02, do tego pobierałem sobie mody na następne sezony. Swego czasu naprawdę mnie to pochłaniało, modyfikacja ustawień, itp, itd. Naprawdę sporo potrafiłem pozmieniać. Wystarczyło pogrzebać trochę w plikach z grą, przeszczepić silnik Ferrari do Minardi i otrzymywało się naprawdę ciekawe efekty ^^

W 2008 nie grałem. Ostatni mod jaki pobrałem dotyczył sezonu 2007 - był całkiem spoko, chociaż bardziej przypadły mi do gustu dawne części.

Poza tym mam na PS3 F1 2011, niezła gra - szczególnie na początku, kiedy zaczyna się sezon w jakimś "cebulackim" teamie. Heh, pamiętam swoje pierwsze podium z Force India, na torze w Walencji - sporo miałem radochy ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 09:00 PM
Post: #132
RE: Wasze ulubione gry !
Z Formułą 1 na zawsze kojarzy mi się tylko jedna gra: New Star Grand Prix. Gra prosta i banalna, ale dawała tyle zabawy i radości, że do dziś zdarzy mi się jeszcze odpalić NSGP.

Gierka wyglądała tak Tongue
[Obrazek: 3_nsg5.jpg]

Na święta kupiłem sobie nowego Tomb Raidera. Z czystym sumieniem mogę wam gierkę tą polecić. Psychofani Lary Croft pewnie brzydzą się tym produktem, ale nie sposób odebrać grze realizmu, potrzebnej brutalności. Ja mam do starych wersji troszkę sentyment, bo wychowywałem się razem z Larą, ale bardziej kupuję właśnie nowe wcielenie dziewczyny.
Lara Croft, choć najmłodsza wiekiem ze wszystkich części wreszcie dorosła Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 09:06 PM
Post: #133
RE: Wasze ulubione gry !
Właśnie w 99-02 na modach gram @redd.
Mnie również grzebanie w ustawieniach bolidu i wszelkie niuanse taktyczne z ustawianiem na którym kółku zjadę na pit stop mocno rajcuje Wink

@kubala
Mario przy tej grze to król grafiki Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2013, 03:35 PM
Post: #134
RE: Wasze ulubione gry !
To nieźle. Jednak najbardziej dopracowanymi sezonami, były te 99-02. Tam jak ustawiło się poziom trudności na 100%, to naprawdę czuło się przepaść między lepszymi i gorszymi Team'ami. Ten ból istnienia, kiedy robisz idealne okrążenie kwalifikacyjne powiedzmy, w takim BAR, a chwilę później Hakkinen w Macu przebija go na luzie o 2,5 sekundy. Kiedyś zacząłem sezon w Minardi i dałem sobie na luz, zbyt frustrujące ścigać się tylko ze swoim team mate ;p

Kiedyś ściągałem sporo modów z jednej stronki. Najdziwniejszy mod w jaki grałem to '82 z oryginalnymi torami. Pamiętam, że na Zandvoort pierwszy zakręt był tak śmiesznie pochylony, że jak nie wyrobiłeś hamowania to wylatywałeś w powietrze ;D Z kolei na takim Brands Hatch jak popadał deszcz, to nikt nie dojeżdżał do mety.
Najbardziej srogie grzyby jednak były jednak na Monaco. Koleś, który robił moda skonwertował tor z modu '99, nie zmieniając absolutnie nic. Więc jadąc tymi szerokimi, kanciastymi i mało zwrotnymi pudłami wyglądało to dosyć ciekawie. Ten deszcz spojlerów i kół w pierwszym zakręcie, na pierwszym okrążeniu - magia ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2013, 02:35 AM
Post: #135
RE: Wasze ulubione gry !
Zasrany LoL , wpadłem w lose streak , a teraz jeszcze serwery padły Sad. Pech to pech .

Kupił ktoś z was PS4 ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2014, 12:00 AM
Post: #136
RE: Wasze ulubione gry !
To ja się wypowiem na temat najlepszych gier minionego roku. W formie wideo, nie ma sensu, żebym to przepisywał : ).
http://www.miastogier.tv/film,32163.html

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 10:45 PM
Post: #137
RE: Wasze ulubione gry !
Mała kraksa podczas Grand Prix Wink
   

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 10:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 10:54 PM przez BESTIA.)
Post: #138
RE: Wasze ulubione gry !
Odświeżyłem sobie twierdzę Deluxe i Krzyżowiec świetne gierki.Ten świetny klimat gdy stawiasz sobie domek drwali, farmy pszenicy rozbudowujesz zamek a potem... zabijasz wrogiego lordaWink.
I oczywiście CS 1.6 gdy mam troszkę czasu lubię sobie postrzelać.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2014, 11:57 PM
Post: #139
RE: Wasze ulubione gry !
(07-01-2014 10:45 PM)Sander napisał(a):  Mała kraksa podczas Grand Prix Wink

To jest chyba na Fuji? Fajny tor, ale średnio mi na nim szło. Trudno dograć ustawienia, aby bolid był szybki na baaardzo długiej prostej, a za razem utrzymał przyczepność w wolniejszej części toru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2014, 10:57 AM
Post: #140
RE: Wasze ulubione gry !
Nie wiem już jaki to tor bo grałem pojedyńczy wyścig i nie wiem nawet który tor zaznaczyłem.

Masz jeszcze na kompie tę gierkę @redd? Może byśmy małe porównanie czasów sobie zrobili? Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości