Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
03-02-2014, 10:49 PM
Post: #151
RE: Wasze ulubione gry !
Jakie gry na ps 3 polecacie ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 08:34 AM
Post: #152
RE: Wasze ulubione gry !
Zalezy w jakich klimatach sie obracasz ; )

Ja mam i grywam w:

Fifa 13 (Komentarz zbedny)
Fight Night Round 4 (jw)
Deus Ex: HR (no tu tez nie ma co opowiadac)
Dragon Age I i II (RPG z perspektywy trzeciej osoby,tylko jesli lubisz rpg w klimatach fantasy)
Far Cry 3 (fps w otwartym swiecie, mniej call of duty i oskryptowanych scen a wiecej polowania na zwierzeta w dziczy - bardzo swieze podejscie do strzelanek)
Mortal Kombat - ten najnowszy sprzed dwoch (?) lat, swietna bijatyka gleboko siegajaca do korzeni
Batman: Arkham Asylum i kontynuacje (ale tylko dla fanow Batmana/gier akcji)
The Last Of Us - swieze podejscie tym razem do tematu zombie i postapokalipsy. Klimatyczny survival horror - akcent na "klimatyczny"

Te gry bym polecil bez wahania iw sumie moglbym je wypisac takze jako odpowiedz na temat ulubionych gier; )

Nie polecam Skyrima, ktory nie jest dobrze przeniesiony z PC: brak polskiej lokalizacji, problem ze skonstruowanym swiatem (na jednej konsoli przerazliwie dlugie doczytywanie lokacji, na drugiej przycinanie w drugiej polowie gry ze wzgledu na ogrom otwartego swiata), kiepsko przeniesiona klawiszologia (Dragon Age to mistrzowstwo pod tym wzgledem).


Procz tego jest oczywiscie pare gier z PC ktore z czystym sumieniem zaliczam do ulubionych:

Heroes Might&Magic - no ba, ze zdecydowanie absolutnym wskazaniem na V-tke, na szczescie mam dwie osoby z ktorymi moge grac na zywo wiec gra maz zapewniona dlugowiecznosc w moim domu

Planescape: Torment - i cala reszta staroszkolnych RPG fantasy (Baldurs Gate, Icewind Dale itd) - jestem fanem rpgow wiec to sa gry trafiajace mnie prosto w serce

Fallout - jedynka, dwojka i tactics - niedoscigniony wzor sandboxowatosci, klimat postapokalipsy i dowod na to ze mozna zrobic swietnego rpg w turach (i nie musi pochodzic on z Japonii)

Deus Ex - Gra, po prostu Gra

Rise of Nations - RTS od procy do lotniskowcow, bardzo dobre rozwiniece Age of Empires. Gra kompletna, odpowiednio skomplikowana a do tego nie wymaga w multi chorej szybkosci reakcji.



Ogolnie zamykam sie raczej w kategoriach sport/fantasy/strategia ale dzieki regularnemu kupowaniu CD Action mam spory dostep do roznych tytulow i grywam wlasciwie we wszystko procz typowych strzelanek a la CoD (ale hitman juz spoko Tongue).

Tzn gralbym gdyby nie chroniczny brak czasu i slaby sprzet komputerowy: na szczescie w ciagu dwoch tygodni kupuje nowego lapa i takie gry jak Wiedzmin czy inne Total War nie beda mi straszne Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 04:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2014 04:33 PM przez kubala1122331.)
Post: #153
RE: Wasze ulubione gry !
Ja ostatnio troszkę napaliłem się na Deus Ex: Bunt ludzkości z cdaction, ale niestety mój lapek do którego mam dostęp raczej tego nie pociągnie (procesor mój intel core i2 1.8 Ghz, a wymagany i2 2.0 ghz). Zostaje jeszcze niby laptop w domu, ale granie raz na tydzień czy dwa po godzince mnie nie kręci.

Cóż, zostaje Oozi Adventure Big Grin

A słyszeliście o wyprzedaży gier w biedrze? Big Grin Dziś pojawiła się pełna lista i powiem Wam, że takiego Gothica 3 za 10 zł to bym kupił Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 04:39 PM
Post: #154
RE: Wasze ulubione gry !
Shogun 2 Zmierzch Samurajów za 10 , koniecznie muszę kupić . Warhammery 40k też ciekawa opcja , kurde no i saga gothic też by się przydała , brak mi 1 w mojej kolekcji Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 05:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2014 05:12 PM przez kubala1122331.)
Post: #155
RE: Wasze ulubione gry !
Ja też mam kilka opcji Smile Myślę, że z jakieś 40 zł to wydam. Gothic 3, Shogun 2, Devil May Cry 4, Painkiller (jeden tytuł) czy antologia Penumbry to to za czym będę chodził. Choć możliwe, że jeszcze coś w oko wpadnie, np. Lost Planet Colonies Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 05:22 PM
Post: #156
RE: Wasze ulubione gry !
Sage Gothica przydało by się zakupić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 10:12 AM
Post: #157
RE: Wasze ulubione gry !
Panowie graliście w Hitman Kontrakty? Ja grałem w jedynkę, dwójkę, BM, ale w Kontrakty jeszcze nie. A zamierzam - warto?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 12:42 PM
Post: #158
RE: Wasze ulubione gry !
(08-01-2014 10:57 AM)Sander napisał(a):  Nie wiem już jaki to tor bo grałem pojedyńczy wyścig i nie wiem nawet który tor zaznaczyłem.

Masz jeszcze na kompie tę gierkę @redd? Może byśmy małe porównanie czasów sobie zrobili? Wink

Dopiero teraz zauważyłem ten wpis. Na kompie nie mam, ale może gdzieś leży w pudełkach z płytami. Daaawno nie grałem. Grasz w to jeszcze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 12:53 PM
Post: #159
RE: Wasze ulubione gry !
Właśnie sobie pobrałem Kontrakty i wieczorem odpalę. Klimat Hitmana jest tak zajebisty, że chyba zawsze będę wracał do tej gry. Tak samo jak do CoD 2.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 07:30 PM
Post: #160
RE: Wasze ulubione gry !
Fight Night Champion wskoczył na moje TOP5 , zajebista gierka bawię się jak nigdy SmileSmile!

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości