Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
24-03-2014, 06:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2014 01:05 PM przez DrJarema96.)
Post: #171
Rainbow RE: Wasze ulubione gry !
Moją ulubioną gra jest oczywiście Battlefield, gra jest świetna nieprzewidywalna i naprawdę można w nią pograć , ale wymaga wprawy o doświadczenia, według mnie najlepsza strzelanka ostatnich czasów...

____________________
Ty również tam zajrzyj serwerownia ceny niższe już nie będą!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 11:20 AM
Post: #172
RE: Wasze ulubione gry !
Jeżeli chodzi o gierki to ja również polecam Battlefield i masz rację III cześć była najlepsza moim zdaniem, ostatnio wróciłem też do GTA dla mnie te dwie gierki są idealne nie ma lepszych, chyba że jeszcze Call of Duty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 11:22 AM
Post: #173
RE: Wasze ulubione gry !
Kuźwa natrafiłem dziś w Mediamarkt na 4 części Hitmana w cenie 10 zł Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 07:14 PM
Post: #174
RE: Wasze ulubione gry !
Grał ktoś w Silent Hilla 2?

Obecnie przechodzę i gra ma naprawdę świetny klimat grozy (pewnie nie jeden co ma słabe nerwy narobił w gacie przy SH2), szczególnie w nocy ze słuchawkami na uszach Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 07:15 PM
Post: #175
RE: Wasze ulubione gry !
Grałem w jedynkę, która była też bardzo mocna, o dwójce słyszałem wiele kapitalnych opowieści i na pewno w końcu w nią zagram Smile Tym bardziej, że właśnie poszukuję gry w którą by pograć, a ty żeś mi kapitalny pomysł podsunął Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 07:33 PM
Post: #176
RE: Wasze ulubione gry !
Gorąco polecam! Smile

Średnio przepadam za horrorami i trochę sceptycznie podchodziłem do SH2, ale jak już zacząłem grać to wciągnęła mnie to na dobre.
Bardzo podoba mi się, że SH2 to nie milion różnych potworów i strzelaniny non stop, tylko fantastyczny klimat, mrok, oraz fabuła jak z dobrego filmu (bohater dostaje list od żony, wszystko jest ok poza tym, że... kobieta od 3 lat nie żyje). Nastrój daje czasem w kość. Wczoraj szedłem korytarzem w opuszczonym więzieniu, dosyć ciemno, nieprzyjemnie - do moich uszu dociera tylko odgłos czyichś kroków i sapania, kiedy ani przede mną, ani za mną nikogo nie ma, a do tego nie widać co znajduje się w celach obok których przechodzę. Trudno przy czymś takim zachować poker face Smile

Jest też kilka łamigłówek, jednak nie są zbyt ciężkie, można gładko je ogarnąć i są fajnymi ciekawostkami.

Gra ma jakieś 13-14 lat, ale dalej ma kopa ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 07:36 PM
Post: #177
RE: Wasze ulubione gry !
Kuźwa grałem w to chyba kiedyś na PS 1 Wink W jednej z misji w jakiejś klatce uwięziony był pies w jakimś ciemnym pomieszczeniu z tego co pamiętam albo kot Wink Gra ma kapitalny klimat i jest to naprawdę coś więcej niż gra.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 08:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 11:36 PM przez BMH.)
Post: #178
RE: Wasze ulubione gry !
Silent Hill(czesci nie pamietam, ale chodzilo sie kobieta) gralem dawno temu w kilka osob(klimat wiec chujowu) u znajomka bo nie kazdy mial ps2. Jakis czas temu przeszedlem inna czesc(link ponizej). I powiem tak.. klimat byl zajebisty, ale po zakonczeniu bylem bardzo rozczarowany... jakos za krotko to wszystko trwalo(a moze to przez to uciaknie na paranoi tak czas zlecial?) no i wku*wia ze nie mozna bic potworow. Wychodzi na to, ze trzeba obadac dokladnie SH2





Co moge polecic na ps2(na 3 mnie stac) to resident evil 4. Ta gierka ma mega klimat, tego silenta w ktorego ostatnio gralem to zjada.




Gry dobra sprawa. Raz na kilka miesiecy najdzie mnie faza, ze lubie w nocy troche "poszczypac".


Generalnie, to gustuje w mrocznym, czasem w brutalnym klimacie. Manhunt 1 i 2, czy Suffering 1 i 2, Resident evil4, to pozycje godne polecenia jak ktos lubi w nocy sie odstresowac(wlasciwie to podskakiwac w naglych momentach).

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 09:04 PM
Post: #179
RE: Wasze ulubione gry !
Też lubie sobie od czasu do czasu zagrać na mojej ps2.Uwielbiam Killzone'a ,uważam że to świetna gra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 09:32 PM
Post: #180
RE: Wasze ulubione gry !
Moja ps2 leży zakurzona w szafie Sad . Chyba czas ją odkurzyć i pograć w Tekkena 5 Big Grin .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości