Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
07-04-2014, 10:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 10:16 PM przez kubala1122331.)
Post: #181
RE: Wasze ulubione gry !
Właśnie pobieram Silent Hill 2. Raczej powinno pójść na W8, nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 10:35 PM
Post: #182
RE: Wasze ulubione gry !
Ja, jestem na czwartek ustawiony z kolezka ktory ma mi zgrac Silent Hill'a 2.Big Grin Zaczniemy grac w podobnym czasie, wiec bedziemy mogli sie wymieniac wrazeniami.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 11:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 11:03 PM przez redd.)
Post: #183
RE: Wasze ulubione gry !
To świetnie, piszcie o swoich spostrzeżeniach na forum Big Grin

W weekend ukończyłem SH2, dawno nie byłem tak zawiedziony, że przeszedłem grę. Super klimat, super fabuła. Naprawdę gra jest niczym bardzo dobry film.

Co do zakończenia, to mimo tego że w pewnym momencie zorientowałem się jakie będzie najprawdopodobniej rozwiązanie głównej zagadki, ale mimo to ogólnie było bardzo ok. Bardzo refleksyjne i emocjonalne jak na grę. Daje też do myślenia, bo samo zdarzenie nie ma jednoznacznych motywów, nic nie jest czarne, ani białe. Zakończenie zmuszające do rozkminy, ale o to chyba chodzi^^

Widzę, że zrobiłem reklamę grze na forum (ban się należy Tongue ), ale chyba nie ma lepszej reklamy niż zadowolony gracz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2014, 11:27 AM
Post: #184
RE: Wasze ulubione gry !
Devil May Cry III Edycja Specjalna - kod insatlacyjny poszukuję. Mam oryginalną płytę, ale zgubiłem okładkę z kodem... Dam reputa Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2014, 09:34 PM
Post: #185
RE: Wasze ulubione gry !
Hitman : Krwawa forsa - jedyna część przygód agenta 47, której nigdy nie testowałem. Dziś odpaliłem i muszę przyznać, że jest naprawdę dobrze. Ciekawe misje, grywalność, więsza funkcjonalność łyska. Chyba najlepsza z całej serii. Jakie są Wasze odczucia co do serii Hitman?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2014, 10:01 PM
Post: #186
Bug RE: Wasze ulubione gry !
(05-05-2014 09:34 PM)Sander napisał(a):  Hitman : Krwawa forsa
Niesamowita gra. Ta wolność wyboru i najróżniejsze, wymyślne sposoby wykonania zadania sprawiały, że każda misję można było przechodzić wiele razy i wcale się nie nudziło. A co powiesz o najnowszej części?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 10:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2014 10:54 AM przez BESTIA.)
Post: #187
RE: Wasze ulubione gry !
Hitman jest świetny, chcialem go pobrać, ale zlodzieje z torentów po raz kolejny ukradli mi konto.Pobieram z jakiegoś serwa co leci po 100 kb/s a drugi part zacznę pobierać dopiero o 8 jak minie blokada.


Co do najnowszej częśći , to samo oglądanie jak grają inni na youtubie sprawia mi dużä frajdę.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 10:52 AM
Post: #188
RE: Wasze ulubione gry !
@BESTIA
A którą część pobierasz?

@Metzger
Grałem chwilę w "Rozgrzeszenie", ale to już nie było to... Gdzieś ten klimat, nieszablonowość już nie takie jak dawniej. Hitman 2, Kontrakty i Krwawa Forsa - innych części już nie będę ruszał.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 10:58 AM
Post: #189
RE: Wasze ulubione gry !
"A którą część pobierasz?"

Krwawa forsa.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 09:18 PM
Post: #190
RE: Wasze ulubione gry !
@BESTIA
Ściągnęło się już? Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości