Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
11-08-2015, 03:14 PM
Post: #351
RE: Wasze ulubione gry !
@Joker
Killzone 2/3 są podobno spoko, Far Cry 3/4 też możesz ograć :v.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 03:55 PM
Post: #352
RE: Wasze ulubione gry !
(11-08-2015 02:26 PM)Wietnam napisał(a):  Tylko dwa tytuły się liczą w tym roku,
Pes 16, 17 września, Fifa 16 tydzień później,
przydałoby się jeszcze oczywiście coś o boksie,ale chyba na coś nowego nie ma co liczyć, już w tym roku

Mogliby w końcu zrobić jakiś boks na PC. Są już nawet symulatory kozy i trawy, a boksu nadal nie maBig Grin Pada pod PC spokojnie można podłączyć, internet każdy ma więc można by z tego zrobić grę sieciową z rankingami i tak dalej, nie wiem czemu takie coś nadal nie powstało, na pewno byłoby wielu chętnych.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 04:30 PM
Post: #353
RE: Wasze ulubione gry !
Krych
Ogrywam Klz2 ,klimatem i gp miaźdzy,na trojkie Killzona czaje ale nie mogę znaleźć ):
Fał kraje tak jak anczartety mi nie podchodzą :v
Jak tam sprawa wyglada z Resistance ktora czesc najlepsza?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 05:20 PM
Post: #354
RE: Wasze ulubione gry !
@Joker
Nie grałem, ale nawet nówki chodzą za grosze. Widziałem zestaw 1+2 (nowe) za 30 złotych XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 05:32 PM
Post: #355
RE: Wasze ulubione gry !
Bolek a co polecasz dobrego,chciałbym coś nowego do kolekcji :v rdredemption,fnchampion,ac revelations,crysis3,gow3,killzone 3,resident 5,cod mw2,coś oprócz tego,wartościowego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 05:45 PM
Post: #356
RE: Wasze ulubione gry !
Heavenly Sword, resztę AC, BF4 jak lubisz fps na konsoli. Ja osobiście czaję się na NHL 15 w rozsądnej cenie bo kurwa wygląda na sztosa :v.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 07:05 PM
Post: #357
RE: Wasze ulubione gry !
NHL na konsole na propsie,, ale wolę NBA NK15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 08:54 PM
Post: #358
RE: Wasze ulubione gry !
Ja mam NHL 14 na PS3, którą wieczorami ogrywam i sama rozgrywka jest naprawdę bardzo fajna, jedyne czego nie mogę znieść to dyspozycja bramkarza. W większości przypadków jest to gość nie do pokonania, no po prostu nie ma siły, żeby mu strzelić gola, a nieraz potrafi zachować się jak debil i puścić pod parkanami zagranie z połowy rywala. Jak grasz z kimś, okej, zaśmiejesz się, ale jak to się trafi w finale to wkurw mocny idzie.

Krychu, nie wiem czy grasz na nowej generacji czy na starej, jeśli na starej, to 15 bym nie kupował. Mało bluźnie, ale tutaj się inaczej nie da: zjebali po całości, wyrzucając 80% dostępnych trybów gry w 14. Rozgrywka jest tylko trochę lepsza, ale nie ma tak naprawdę w co grać. Chyba, że liczysz tylko na multi.

Zakupiłem sobie jeszcze kilka używanych gierek: Gran Turismo 5, FNR 4 itd. ale jeszcze nawet nie odpalone Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 08:59 PM
Post: #359
RE: Wasze ulubione gry !
@kuba
Czyli lepiej 14 brać ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 09:01 PM
Post: #360
RE: Wasze ulubione gry !
Ja bym brał 14. Poczytaj jeszcze w necie recenzje obu i na spokojnie przemyśl. Ja wybrałem 14 i nie żałuję - cena ok. 150 zł niższa, a gra dużo bogatsza w tryby gry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości