Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
11-08-2014, 08:15 AM
Post: #261
RE: Wasze ulubione gry !
@Krzych

To i tak nic. W sprzedaży są jeszcze "Symulator kamienia" i "Symulator trawy".

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2014, 03:01 PM
Post: #262
RE: Wasze ulubione gry !
Panowie, mam takie pytanie dotyczące sprzętu, może ktoś się zna. Piąta kolejna wgrana gra działa (?) tak samo. Włączam ją, jest normalnie - wszystko pięknie śmiga, po czym zaczyna się ścinać. Po średnio 10 minutach gry gra zaczyna klatkować, a po 30 minutach zacina się straszliwie, klatka na minutę. Jaka może być tego przyczyna? Oczywiście każda gra ma co najmniej dwukrotnie mniejsze wymagania niż mój komnputer u mamy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2014, 03:16 PM
Post: #263
RE: Wasze ulubione gry !
Hmm... Może za mało pamięci wirtualnej? Ja tak na starym kompie miałem z F1. Grałem sobie spokojnie, a jak dochodziło do kraksy to wszystko się tak cięło, że pozostawało jedynie wyłączyć kompa. Pojawiał się wówczas komunikat WARTOŚĆ PAMIĘCI WIRTUALNEJ JEST ZBYT NISKA. Może jakieś wirusy opanowały Ci kompa, może karta graficzna nie domaga, może być masa powodów Tongue Wiem, wiem - pomogłem Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2014, 04:47 PM
Post: #264
RE: Wasze ulubione gry !
Wirusy to raczej nie są, choć kto wie. Mama uparła się za darmowego avasta z licencją na zawsze, i tak sobie myślę, że jakby on był skuteczny, to nikt by żadnego antywira nie kupił Tongue
A myślisz, że może być to np. przegrzewanie się procesora lub karty graficznej? Bo jak lapek zacznie dłużej pracować to z wentylatorka leci strasznie gorące powietrze, tak gorące, że idzie się oparzyć. Czytałem w internecie, że to w miarę normalne, ale ja wiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2014, 05:45 PM
Post: #265
RE: Wasze ulubione gry !
Wyczyść komputer ( z kurzu) i zobacz czy coś się zmieniło.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2014, 05:52 PM
Post: #266
RE: Wasze ulubione gry !
To była pierwsza rzecz, którą zrobiłem, ale nie pomogło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2014, 06:19 PM
Post: #267
RE: Wasze ulubione gry !
Warto kupić trylogie Killzone za 99 zł Tongue ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2014, 07:02 AM
Post: #268
RE: Wasze ulubione gry !
Ja to bym nie kupił, bo nie przepadam za tą serią, ale tak z czysto ekonomiczno - promocyjnego widzenia, chyba warto Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2014, 06:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2014 06:16 PM przez danisz80.)
Post: #269
Video RE: Wasze ulubione gry !
Ja ostatnio zakupiłem na bundlestars bundle z serią F.E.A.R (jedynka z dodatkami + dwójka + trójka) i teraz nie mogę się oderwać. Fajnie wydane 8euro a zaoszczędziłem pewnie koło 90E jak nie więcej gdybym kupował oddzielnie

____________________
Zapoznaj się z stronką http://katarzynak19821982.wordpress.com/ warto odzwiedzić!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2014, 07:19 PM
Post: #270
RE: Wasze ulubione gry !
http://lowcygier.pl/darmowe/tropico-3-steama-darmo/
Cebula szczęśliwa SmileSmileSmile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości